Головна » Факультети НЛТУ України » Факультет довузовськой і посльовузівськой підготовки

Факультет довузовськой і посльовузівськой підготовки

Дата заснування - 1994 рік.

Доступні ступені підготовки на факультеті - підготовчі курси, додаткова вища освіта.

Напрями підготовки:

Факультет довузовськой і посльовузівськой підготовки створено з метою підвищення рівня підготовки абітурієнтів до вступних іспитів, а також перепідготовки фахівців з суміжних спеціальностей, здобуття додаткової вищої освіти на підставі стажу по відповідній професії.

Довузовськая підготовка - це курси, на яких майбутні абітурієнти можуть дізнатися більше про вступні екзамени і конкурс з відбору на вакантні місця для навчання в цілому. Якщо ви бажаєте підвищити свої шанси на вступ до Національного лісотехнічного університету України, то вам слід обов'язково ознайомитися з програмою навчання довузовськой підготовки.

Посльовузівська підготовка - додатковий шанс на перекваліфікацію або здобуття другої вищої освіти. Часто трапляється так, що отримана спеціальність не знаходить застосування в реальній професійній діяльності. Саме для таких випадків і створена посльовузівська підготовка. На підставі вже отриманої спеціальності кожен випускник може здобути додаткову освіту за тим профілем, який є його реальною областю діяльності.

Навчання на факультеті довузовськой і посльовузівськой підготовки в Національному лісотехнічному університеті України здійснюється виключно за засоби фізичних і юридичних осіб.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа квартир в Одессе
Продажа квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті