Головна » Факультети НЛТУ України » Інститут екологічної економіки

Інститут екологічної економіки

Дата заснування - 1 серпня 2004 року.

Декан факультету - Максімов Л.І.

Доступні ступені підготовки на факультеті - бакалавр, спеціаліст, магістр.

Напрям підготовки: екологія, охорона навколишнього середовища і збалансоване пріродовикористання.

Головна місія Інституту екологічної економіки - формування нового покоління фахівців, яке буде в силах не тільки розробляти найбільш ефективні рішення для лісозаготівельної промисловості України, але і оптимально використовувати природні ресурси, не допускати їх виснаження або знищення. Достатньо молодий факультет, на який держава України покладає великі надії, адже сьогодні кожна демократична держава Європи приділяє велику увагу екологічним векторам свого розвитку, збереженню своїх природних багатств.

Освітній процес в Інституті екологічної економіки при Національному лісотехнічному університеті забезпечується кращими спеціалістами екологічної економіки і блискучими педагогами. Випускники Інституту екологічної економіки - революційне покоління фахівців, яке повинне знайти компроміс між нарощуванням об'ємів виробництва в лісотехнічному секторі промисловості України і збереженням її природних (у тому числі й лісових) ресурсів.

Якщо ви бажаєте йти в ногу із часом і отримати затребувану та престижну професію в області лісотехнічних наук, то Інститут екологічної економіки, напевно, буде саме тим учбовим закладом, який задовольнить ваші амбіції.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жильё в Одессе
Цены на жильё в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті