Головна » Факультети НЛТУ України » Економічний факультет

Економічний факультет

Дата заснування - 1945 рік.

Декан факультету - Кульчицький Я.В.

Доступні ступені підготовки на факультеті - бакалавр, спеціаліст, магістр.

Напрями підготовки:

Економічний факультет підрозділяється на 5 кафедр, кожна з яких укомплектована видатними спеціалістами в своїй області знань і блискучими педагогами з великим стажем роботи у вищих учбових закладах. Студентам економічного факультету гарантована наявність всього необхідного устаткування під час проведення практичних занять і семінарів.

Кожен студент економічного факультету Національного лісотехнічного університету проходить поглиблену практику на підприємствах профілюючої діяльності, з якими факультет тісно співробітничає. Подібна практика дозволяє студентам не тільки отримати і закріпити всі необхідні навики для подальшої роботи за фахом, але й підвищити якість роботи над курсовими та дипломними роботами, зокрема науковими дослідженнями в їх практичній частині.

Економічний факультет Національного лісотехнічного університету може по праву пишатися об'ємами своєї науково-дослідної і педагогічної роботи. Педагоги факультету, при активній участі студентів, постійно випускають до друку наукові статті, монографії і навіть повноцінні підручники по своїх дисциплінах. Ця науково-дослідна робота допомагає студентам підняти свої знання та навички на якісно новий рівень.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Навчатись в ВНЗ України тепер можна результативніше!
Вірно виконати те чи інше завдання студентові допоможе Всеукраїнський студентський архів, який містить базу виконаних робіт у вільному доступі. Перегляд виконаної роботи зконцентрує і направить студента в вірному напрямку при виконанні свого завдання.

Що викладають в Таганрозькому коледжі морського приладобудування
Десятиліття бездоганної роботи зробили коледж знаменитим далеко за межами Південного регіону.

Всі статті