Головна » Факультети НЛТУ України » Економічний факультет

Економічний факультет

Дата заснування - 1945 рік.

Декан факультету - Кульчицький Я.В.

Доступні ступені підготовки на факультеті - бакалавр, спеціаліст, магістр.

Напрями підготовки:

Економічний факультет підрозділяється на 5 кафедр, кожна з яких укомплектована видатними спеціалістами в своїй області знань і блискучими педагогами з великим стажем роботи у вищих учбових закладах. Студентам економічного факультету гарантована наявність всього необхідного устаткування під час проведення практичних занять і семінарів.

Кожен студент економічного факультету Національного лісотехнічного університету проходить поглиблену практику на підприємствах профілюючої діяльності, з якими факультет тісно співробітничає. Подібна практика дозволяє студентам не тільки отримати і закріпити всі необхідні навики для подальшої роботи за фахом, але й підвищити якість роботи над курсовими та дипломними роботами, зокрема науковими дослідженнями в їх практичній частині.

Економічний факультет Національного лісотехнічного університету може по праву пишатися об'ємами своєї науково-дослідної і педагогічної роботи. Педагоги факультету, при активній участі студентів, постійно випускають до друку наукові статті, монографії і навіть повноцінні підручники по своїх дисциплінах. Ця науково-дослідна робота допомагає студентам підняти свої знання та навички на якісно новий рівень.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Дешевое жилье в Одессе
Дешевое жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті