Головна » Факультети НЛТУ України » Лісогосподарський факультет

Лісогосподарський факультет

Дата заснування - 1949 рік.

Декан факультету - професор Міклуш С.І.

Доступні ступені підготовки на факультеті - бакалавр, спеціаліст, магістр.

Напрями підготовки:

Підготовка студентів лісогосподарського факультету Національного лісотехнічного університету проходить на високому педагогічному рівні, з використанням всіх необхідних практичних матеріалів для досліджень.

У розпорядженні лісогосподарського факультету є лабораторії, обладнаний всім необхідним науково-дослідним інвентарем, ботанічний сад і заповідник при Національному лісотехнічному університеті України. Багата матеріальна база для наукових дослідників формує важливі практичні знання у кожного студента і випускника лісогосподарського факультету.

Лісогосподарський факультет складається з чотирьох кафедр:

Кожна кафедра володіє висококваліфікованими фахівцями і досвідченими педагогами, що дозволяє студентам факультету отримувати вичерпні знання і всі необхідні навички для роботи за фахом.

Випускники лісогосподарського факультету без зусиль знайдуть своє місце праці в секторі народного господарства України. Зокрема, багато випускників лісогосподарського факультету НЛТУ успішно працюють в лісовому господарстві України.

Факультет пишається своїми випускниками, серед яких директори науково-дослідних інститутів, академіки НАН України та інші видатні для країни особистості. Успішним випускником лісогосподарського факультету Національного лісотехнічного університету можете стати і ви, якщо відчуваєте прагнення до даної спеціальності і прикладете максимум зусиль під час навчання.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жильё в Одессе
Цены на жильё в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті