Головна » Факультети НЛТУ України » Лісогосподарський факультет

Лісогосподарський факультет

Дата заснування - 1949 рік.

Декан факультету - професор Міклуш С.І.

Доступні ступені підготовки на факультеті - бакалавр, спеціаліст, магістр.

Напрями підготовки:

Підготовка студентів лісогосподарського факультету Національного лісотехнічного університету проходить на високому педагогічному рівні, з використанням всіх необхідних практичних матеріалів для досліджень.

У розпорядженні лісогосподарського факультету є лабораторії, обладнаний всім необхідним науково-дослідним інвентарем, ботанічний сад і заповідник при Національному лісотехнічному університеті України. Багата матеріальна база для наукових дослідників формує важливі практичні знання у кожного студента і випускника лісогосподарського факультету.

Лісогосподарський факультет складається з чотирьох кафедр:

Кожна кафедра володіє висококваліфікованими фахівцями і досвідченими педагогами, що дозволяє студентам факультету отримувати вичерпні знання і всі необхідні навички для роботи за фахом.

Випускники лісогосподарського факультету без зусиль знайдуть своє місце праці в секторі народного господарства України. Зокрема, багато випускників лісогосподарського факультету НЛТУ успішно працюють в лісовому господарстві України.

Факультет пишається своїми випускниками, серед яких директори науково-дослідних інститутів, академіки НАН України та інші видатні для країни особистості. Успішним випускником лісогосподарського факультету Національного лісотехнічного університету можете стати і ви, якщо відчуваєте прагнення до даної спеціальності і прикладете максимум зусиль під час навчання.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Суть другої вищої освіти
У сучасному освітньому світі відбулася тенденція, коли молоді випускники вузів чи ті, у яких вже є досвід роботи, намагаються здобути другу вищу освіту.

Головні міфи про мікронавушники
Головною причиною, по якій студенти відмовляються від покупки мікронавушника, є його дорожнеча. Багато з них упевнені, що 300 доларів, витрачених на мікронаушнік, краще заплатити викладачам за позитивні оцінки з предметів.

Всі статті