Головна » Факультети НЛТУ України » Лісомеханічний факультет

Лісомеханічний факультет

Дата заснування - 15 січня 1945 року.

Декан факультету - Кирік М.Д.

Доступні ступені підготовки на факультеті - бакалавр, спеціаліст, магістр.

Напрями підготовки:

Кадровий потенціал лесомеханічного факультету - один з найбільш могутніх і професійних педагогічних колективів в Національному лісотехнічному університеті України. Всі кафедри лесомеханіного факультету укомплектовані кращими спеціалістами і педагогами в даному професійному і педагогічному напрямі.

Устаткування лесомеханічного факультету дозволяє кожному студентові з користю проводити практичні завдання і польові роботи, отримувати безцінні знання і навики по майбутній спеціальності. Аудиторії університету також обладнані на належному рівні, що дозволяє максимально ефективно проводити лекційні заняття і семінари в стінах університету. Загальна площа учбового полігону лісомеханічного факультету - близько 6 тисяч квадратних кілометрів.

Внесок в науково-дослідну роботу Національного лісотехнічного університету від лесомеханічного факультету складає приблизно 30% від всіх досліджень. Даний показник говорить сам за себе - науково-дослідна робота на даному факультеті проводиться постійно і на високому рівні.

Крім того, керівництво лесомеханічного факультету приділяє належну увагу дозвіллю своїх студентів, постійно організовуючи мистецькі і спортивні заходи. Загальний розвиток студента з вищою освітою - далеко не останній пріоритет виховної роботи педагогів лесомеханічного факультету. Перемоги в різних творчих конкурсах і спортивних змаганнях - відмінне свідоцтво серйозного підходу керівництва факультету до дозвілля своїх студентів.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа жилья в Одессе
Продажа жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті