Головна » Факультети НЛТУ України » Закарпатський лісотехнічний коледж

Закарпатський лісотехнічний коледж

Адреса коледжу - Закарпатська область, р. Хуст, вул. А. Волошина, 66

Директор - Ковалішин Р.В.

Доступні ступені підготовки на факультеті - молодший спеціаліст.

Напрями підготовки:

Закарпатський лісотехнічний коледж, як і Технологічний коледж, є філіалом Національного лісотехнічного університету України і готує молодших спеціалістів зі схожих з університетськими кафедрами професій. Закарпатський лісотехнічний коледж є вищим учбовим закладом I-II рівня акредитації і приймає осіб, що отримали атестат про базову середню освіту.

Випускники Закарпатського лісотехнічного коледжу також мають переваги під час вступу до Національного лісотехнічного університету і можуть продовжувати навчання без відриву від виробництва, по скороченому плану навчання для підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня. Крім того, вищу освіту можна здобути в тих же стінах, завдяки освітньо-консультаційному центру, створеному на основі Національного лісотехнічного університету.

Закарпатський лісотехнічний коледж не має аналогів в своїй області - він є єдиним вищим учбовим закладом I-II рівня акредитації, який направлено на підготовку фахівців в області лісотехнічного сектора промисловості.

Навчання проходить у строк в 3 або 4 роки. У Закарпатському лісотехнічному коледжі навчання може проводитися як за бюджетні кошти, так і за рахунок оплати фізичними або юридичними особами.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Навчатись в ВНЗ України тепер можна результативніше!
Вірно виконати те чи інше завдання студентові допоможе Всеукраїнський студентський архів, який містить базу виконаних робіт у вільному доступі. Перегляд виконаної роботи зконцентрує і направить студента в вірному напрямку при виконанні свого завдання.

Що викладають в Таганрозькому коледжі морського приладобудування
Десятиліття бездоганної роботи зробили коледж знаменитим далеко за межами Південного регіону.

Всі статті