Головна » Факультети НЛТУ України » Закарпатський лісотехнічний коледж

Закарпатський лісотехнічний коледж

Адреса коледжу - Закарпатська область, р. Хуст, вул. А. Волошина, 66

Директор - Ковалішин Р.В.

Доступні ступені підготовки на факультеті - молодший спеціаліст.

Напрями підготовки:

Закарпатський лісотехнічний коледж, як і Технологічний коледж, є філіалом Національного лісотехнічного університету України і готує молодших спеціалістів зі схожих з університетськими кафедрами професій. Закарпатський лісотехнічний коледж є вищим учбовим закладом I-II рівня акредитації і приймає осіб, що отримали атестат про базову середню освіту.

Випускники Закарпатського лісотехнічного коледжу також мають переваги під час вступу до Національного лісотехнічного університету і можуть продовжувати навчання без відриву від виробництва, по скороченому плану навчання для підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня. Крім того, вищу освіту можна здобути в тих же стінах, завдяки освітньо-консультаційному центру, створеному на основі Національного лісотехнічного університету.

Закарпатський лісотехнічний коледж не має аналогів в своїй області - він є єдиним вищим учбовим закладом I-II рівня акредитації, який направлено на підготовку фахівців в області лісотехнічного сектора промисловості.

Навчання проходить у строк в 3 або 4 роки. У Закарпатському лісотехнічному коледжі навчання може проводитися як за бюджетні кошти, так і за рахунок оплати фізичними або юридичними особами.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа жилья в Одессе
Продажа жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті