Головна » Факультети НЛТУ України » Технологічний коледж

Технологічний коледж

Адреса коледжу - м. Львів, вул. Пулюя, буд. 20

Доступні ступені підготовки на факультеті - молодший спеціаліст.

Напрями підготовки:

Технологічний коледж Національного лісотехнічного університету України здійснює підготовку молодших спеціалістів з основних напрямів освітньо-кваліфікаційного комплексу, затвердженого самим університетом. Технологічний коледж створено для абітурієнтів, які бажають поступити за наявності атестата про базову середню освіту.

Після закінчення навчання в Технологічному коледжі і отримання ступеня молодшого спеціаліста у кожного випускника є вибір: продовжити навчання в Національному лісотехнічному університеті або безпосередньо почати професійну діяльність на підприємстві.

Багато випускників Технологічного коледжу вибирають вступ до Національного лісотехнічного університету, оскільки для них існують пільги при конкурсному відборі абітурієнтів, а також термін навчання для них скорочено до 3,5 років. Крім того, можливе надходження на заочний факультет НЛТУ України і отримання освітньо-кваліфікаційного ступеня без відриву від виробництва.

Якщо вам не вдалося з першого разу вступити в Національний лісотехнічний університет - не зневіряйтеся, адже здобути вищу освіту можна і після коледжу, без відриву від виробництва - одночасно набуваючи і досвіду роботи, і диплом про вищу освіту. Вступ в Технологічний коледж може стати першим кроком на шляху до вищої освіти, про яку ви мрієте.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Недорогое жилье в Одессе
Недорогое жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті