Головна » Факультети НЛТУ України » Технологічний факультет

Технологічний факультет

Дата заснування - 1945 рік.

Декан факультету - професор Максімов В.М.

Доступні ступені підготовки на факультеті - бакалавр, спеціаліст, магістр.

Напрями підготовки:

Основні напрями навчання технологічного факультету Національного лісотехнічного університету - проектування і виготовлення меблів, пиломатеріалів та інших будівельно-декоративних елементів, а також технології захисту деревини. Серед випускників технологічного факультету є чимало успішних осіб, що займають керуючи пости в крупних компаніях по виготовленню меблів, а також виконують чиновницькі повноваження в міністерстві промислової політики України.

Технологічний факультет Національного лісотехнічного університету підтримує тісні ділові і наукові контакти з найбільш відомими європейськими університетами, чиїм профілем є аграрна промисловість і технології обробки лісу.

На технологічному факультеті щорічно проводиться величезна кількість наукових досліджень, в яких активну участь беруть як педагоги, так і студенти. Метою досліджень є розробка і оптимізація стратегій по поліпшенню деревообробки, зниженню ресурсних і енергетичних витрат на виготовлення матеріалів з деревини та інші профілюючі наукові дослідження, які з року в рік покращують деревообробну галузь промисловості України.

На сьогоднішній день навчання на технологічному факультеті Національного лісотехнічного університету проводиться як за рахунок бюджетних коштів, так і за рахунок оплати фізичними і юридичними особами. Але слід зазначити, що на даний момент близько 80% студентів технологічного факультету знаходяться на бюджетному навчанні.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті