Головна » Факультети НЛТУ України » Заочний факультет

Заочний факультет

Дата заснування - 1968 рік.

Декан факультету - Лико Я.О.

Доступні ступені підготовки на факультеті - бакалавр, спеціаліст.

Напрями підготовки аналогічні факультетам з денною формою навчання:

На сьогоднішній день заочний факультет може похвалитися більш ніж 10 тисячами успішних випускників.

Терміни навчання на заочном факультет декілька відрізняються від денної форми навчання. Для бакалавра термін навчання - 4 року і 4 місяці, а для спеціаліста - 5 років і 10 місяців. Крім того, випускники коледжів можуть навчатися за спеціальною, скороченою по тривалості програмою для отримання ступеня бакалавра і магістра, за умови наявного ступеня молодшого спеціаліста.

Заочний факультет створений, в основному, для осіб, які бажають здобути вищу освіту без відриву від виробництва. З цієї причини абітурієнти, що мають більше року стажу по відповідній спеціальності, володіють перевагами при зарахуванні. Крім того, пільгами під час вступу користуються військовослужбовці і випускники професійно-технічних учбових закладів (коледжів).

Навчання на заочному факультеті проводиться строго по учбовому і екзаменаційному плану, з яким може ознайомитися кожен студент ще на початку учбового семестру. Учбовий-сесійний період триває 30 днів в семестр для перших двох курсів навчання і 40 днів - для старших курсів.

В цілому, заочний факультет - це відмінна можливість для кожного здобути другу вищу освіту або підняти свій освітньо-кваліфікаційний рівень без відриву від виробництва.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті