Головна » Новини

Новини

2013
Вирубка деревини релікта знаходиться під забороною. Не можна її і продавати , однак торгувати виробами законно.
Порядку 700 тис. добровольців з усієї Росії зовсім скоро стануть висаджувати дерева в рамках благодійної акції "Живи, ліс!".
Чиновники із Запорізької області хотіли провернути аферу , роздати землі Розумовського лісу.
Київська влада не помітили незаконне заклад, а його господарі, не побоюючись кари, висушують ще одне озеро.
Стимулятор росту рослин, який створили алтайські вчені, стали використовувати при вирощуванні сіянців сосни.
У тайзі, поблизу одного з селищ Іркутської області загубилися четверо дітей, яких не могли знайти практично добу, проте, на щастя, вони додзвонилися по телефону в службу порятунку.
Два природних пожежі сталося в суботу, 18 травня, в Самарській області. Обидва - у селі Стара Рачейка Сизранського району. Про це повідомляє прес-служба регіонального управління МНС Росії.
"Київзеленбуд" закликає жителів столиці утриматися від прогулянок у лісі.
25 березня захисники Сіверського лісу, як і обіцяли, подали до Генеральної прокуратури скаргу на бездіяльність прокуратури Ленобласті.
У Чернушінском районі депутат звинувачується в незаконній рубці лісу. Збиток, нанесений державі, оцінили в мільйон 200 тисяч рублів.
 1 2 3 4  
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа квартир в Одессе
Продажа квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті