Головна » Новини » Перелік необхідних документів для вступу

Перелік необхідних документів для вступу

Перелік необхідних документів для вступу

Для вступу до Національного лісотехнічного університету України в 2010 році передбачено наступний список документів, які зобов'язан надати кожен абітурієнт у встановлений термін (з 15 по 22 липня 2010):

Крім того, під час роботи приймальної комісії на абітурієнтів розповсюджуються наступні правила:

2010-03-10
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті
Навчання в магістраті

Популярність навчання в магістраті в Україні росте щорічно. Більшість студентів на 4 курсі навчання стикаються з вибором: продовжити освіту і йти в магістрат або після закінчення п'ятого курсу отримати диплом спеціаліста, тим самим закінчивши навчання. Необхідно розглянути все за і проти навчання в магістраті. До мінусів можна віднести:

Роль другої вищої освіти

Часто у претендентів, які закінчили ВУЗ у сфері не пов'язанії з їх справжньою діяльністю, виникає питання про необхідність другої вищої освіти. Як другий диплом позначається на кар'єрі, перша або друга освіта важливіше для працедавця, або важливіше придбаний досвід, тому безглуздо осягати науку знову? На ці питання однозначно відповісти не можна, проте наявність декількох дипломів свідчить про високий рівень інтелекту кандидата на посаду і формує гарне враження про нього. Існують професії, суміжні між собою. Технологи, фінансисти, рекрутери і так далі, повинні володіти широкими знаннями.

Всі статті