Головна » Новини » Правила прийому до НЛТУ України у 2010 році

Правила прийому до НЛТУ України у 2010 році

Правила прийому до НЛТУ України у 2010 році

Для абітурієнтів, що висловили бажання вступити до Національного лісотехнічного університету України, висуваються наступні вимоги до рівня освіти:

Слід також освітити важливий момент фінансування учбового процесу, який в Національному лісотехнічному університеті проводиться за наступними положеннями, заснованними на Конституції України і наказах Міністерства Освіти України:

Крім того, наполегливо рекомендуємо ознайомитися зі строками подачі документів та проведення вступних іспитів в НЛТУ в 2010 році, які ви можете знайти на головній сторінці сайту.

2010-03-10
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа квартир в Одессе
Продажа квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті