Головна » Новини » Програми вступних випробувань

Програми вступних випробувань

Національний лісотехнічний університет України відкриває свої двері для всіх бажаючих абітурієнтів, але не всі з них зможуть стати студентами вищого учбового закладу. Хто гідний навчання в НЛТУ, а кому варто удосконалювати свої базові знання, отримані при навчанні в школі, - покаже конкурс, який складається з певних іспитів для кожної спеціальності.

У таблиці нижче приведений перелік обов'язкових іспитів для проходження конкурсу на різні спеціальності. Нагадуємо, що дані, представлені тут, відносяться до зарахування на навчання з метою отримання освітньо-кваліфікаційного ступеня бакалавра, і доступні лише особам, що здобули повну середню освіту.

Програми вступних випробувань
2010-03-10
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жилье в Одессе
Цены на жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті