Головна » Новини » Вартість навчання

Вартість навчання

Приведені нижче таблиці показують кількість місць, відповідних державному замовленню для Національного лісотехнічного університету (бюджетная форма навчання) та вартість контрактного навчання за засоби фізичних або юридичних осіб.

У таблицях представлена інформація для освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра, спеціаліста та магістра в НЛТУ і його консультаційному центрі, а також інформація про державні замовлення і вартість контрактної освіти за скороченою програмою навчання для отримання освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра і спеціаліста.

*Для того, щоб побачити зображення в повному розмірі - натисніть на нього.

2010-03-10
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жильё в Одессе
Цены на жильё в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті