Головна » Новини » Ліс вмирає - гриби міняються на сміття

Ліс вмирає - гриби міняються на сміття

Ліс вмирає - гриби міняються на сміття

Грибна осінь цього року виявилося дуже вдалою для любителів тихого полювання, але сам ліс у небезпеці.

Юрій Васильєв, директор Національного природного парку «Святі Гори», розповів, що грибники після себе в лісі залишають тонни сміття. Ліс - жива система, яка очистить себе сама в будь-якому випадку, навіть якщо грибники порушили підстилку лісу через неправильне збирання грибів. Але на нейтралізацію пластика, який люди кидають у лісі, у природи підуть сторіччя. Юрій Васильєв упевнений, що якщо ми не перестанемо смітити, саме існування живих куточків природи опиниться під питанням.

Співробітники «Святих гір» постійно просять відвідувачів бути акуратними і не смітити, особливу увагу звертають на те, що сміття в хвойному лісі не можна спалювати - це чревато пожежами. Але поки бардак повертається в ліс, і кожні вихідні співробітники парку починають прибирання спочатку.

Тільки ця прибирання та допомога волонтерів сьогодні рятує ліс. Поліна Журова, замдиректора «Святих гір» з рекреації, повідомила, що щороку в національному парку працюють мінімум вісім громадських організацій. Серед них «Самшит», створений при Донецькому обласному управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту. «Екологічні ініціативи», організація, створена на базі самого НПП «Святі гори», теж постійний лісової прибиральник.

Адміністрація парку запевняє, що за можливість збирати гриби дякувати потрібно тільки молодь, яка прибирає в лісі.

Грибники повинні знати правила збору, щоб не нашкодити природі, а вже про чистоту та вивезенні власного сміття з лісу і мови йти не повинно.

2012-12-21
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа жилья в Одессе
Продажа жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті