Головна » Новини » У ніч виборів забудовники вирубали 10 гектарів Биківнянського лісу

У ніч виборів забудовники вирубали 10 гектарів Биківнянського лісу

У ніч виборів забудовники вирубали 10 гектарів Биківнянського лісу

У ніч виборів - з 28 на 29 жовтня - забудовниками вирубано 10 гектарів Биківнянського лісу, що знаходиться між Броварським проспектом і вул. Путивльської.

Про таке розказав головний координатор організації громадського призначеня «Форум порятунку Києва» Віталій Черняховський, заявляє прес-центр «Форум». «Забудовники у варварському стилі вирізали сосни, яким понад 100 років на 10 гектарах та встановили будівельний паркан. При цьому показати всі дозвільні документи забудовники відмовилися », - заявив Віталій Черняховський.

«Зараз зрозуміло, що знищення зелених зон, погіршуюче життя столичних жителів, буде продовжуватися до того, поки щури дерибану не будуть вигнані з Київради, а Верховна Рада не прийме закон про мораторій на ущільнюючу забудову в столиці», - підкреслив Віталій Черняховський.

 

2012-10-31
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Жилье в Одессе
Жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті