Головна » Новини » У Миколаєві мати кинула дитину в лісі

У Миколаєві мати кинула дитину в лісі

У Миколаєві мати кинула дитину в лісі

Дворічного хлопчика, пристебнутого в колясці, знайшли перехожі в темних заростях на околиці Миколаєва. Дитина кликала матір і плакав. Дуже швидко вдалося відшукати свідків, що бачили молоду жінку з дитиною між дерев. Втратила або кинула - тепер з'ясовують правоохоронці.

Невеличкий лісок на околиці Миколаєва. Місце безлюдне. Кожен закуток Олег вивчив добре - щодня вигулює тут свою собаку. Після вечірніх тренувань з сином повертався додому. У нетрях почули дитячий плач - хтось кликав маму.

Олег, свідок:

- Піднімаємося, дивимось, коляска. Походили, алле, хто живий, мамочко, татусю, хто-небудь.

Натренований пес обнишпорив ліс. Нікого. Чоловіки взяли дитину на руки і рушили до будинків. Тут і свідків знайшли - дивну жінку з коляскою бачили.

Єгор, свідок:

- Вона йшла прямо, нікуди не відверталася, в сторону не дивилася, зайшла в ліс з коляскою. І десь через півгодини я помітив, що вона повертається без коляски, але з дитячими речами в руках, з покривалом.

Дві години правоохоронці шукали матір. За цей час в міліцію із заявою про зникнення дитини ніхто не звернувся. Тільки коли односельці повідомили 35-річній жінці, що її шукають - вона в райвідділ прийшла сама.

Мати дитини:

- Я в ліс пішла, збирати шишки, у мене мішок шишок.

- А в скільки ви його втратили?

- Я не пам'ятаю, у мене часу не було.

- Ну є свідки, які стверджують, що ви свідомо йшли з лісу без дитини.

- Я не свідомо йшла, я його втратила.

Десять кілометрів пішки від свого села подолала жінка, щоб дійти до безлюдного лісу. Звичайні здорові прогулянки - зараз намагається переконати матір. Втім, правоохоронців бентежить інше - час для цього ненька вибрала пізніше, коли смеркалося, дитини одягла легко і на допомогу нікого не кликала.

Микола Серга, керівник Жовтневого РВ міліції в Миколаївській області:

- Дві години була відсутня мама від місця находженія дитини. За нашою інформацією, мама навіть і не прямувала туди, де вона залишила дитину.

Повертати дитину матері міліціонери не поспішають - здійснюють слідство. Доглядають за малюком медики. Лікарів турбує його емоційний стан.

Наталя Шевчук, заввідділенням Миколаївської обласної дитячої лікарні:

- Веде він себе на даний момент замкнуто, дитина переляканий, в контакт особливо не вступає, періодично плаче і не розмовляє. Але самопочуття його повністю задовільний, його здоров'ю нічого не загрожує.

Правоохоронці вже готують подання про позбавлення жінки батьківських прав. А ще вирішують, чи залучати її до кримінальної або адміністративної відповідальності. Чекають вердикт слідства - втратила або покинула дитину. Відповідально ж виховувати хлопчика вже й охочий є.

Олег, свідок:

- Я можу ще одного без матері виростити. Одного виростив. 23 роки вже. Можу ще одного виростити.

- Ви готові забрати дитину?

- Легко.

2012-12-10
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жильё в Одессе
Цены на жильё в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті