Головна » Новини » У Приазов'ї не вистачає земель під посадку нового лісу

У Приазов'ї не вистачає земель під посадку нового лісу

У Приазов'ї не вистачає земель під посадку нового лісу

Приазовському держлісгоспу не вистачає земель під посадку лісу.

Про це 0629 повідомив директор ДП «Приазовського лісового господарства» Ігор Москаленко.

«На наступний рік в план посадці зелених насаджень на нашу держлісгоспу визначено 25 га лісу. З них на площі 10 га, що перебувають у віданні Приазовського лісгоспу, ми посадимо новий ліс, і якщо питання виділення земель не буде вирішено, решта лесокультури будемо висаджувати на звільнених після санітарних рубок ділянках », - сказав Москаленко.

А в управлінні лісового та мисливського господарства Донецької області відзначили, що нещодавно в облдержадміністрації пройшла нарада, присвячене виділенню землі держлісгоспам (в тому числі і Приазовському) під посадку нового лісу. Передбачається, що на ці цілі виділять землі з екологічного обласного фонду.

«Як правило, ці землі не придатні для вирощування сільськогосподарських культур, в основному, це кам'янисті розсипи і так звані неугіддя. Що стосується Приазовського держлісгоспу, перш, ніж вирощувати ліс на його ділянках, необхідно провести дослідження маріупольської лісової станції », - відзначили в управлінні лісового та мисливського господарства.

2012-11-09
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Недорогое жилье в Одессе
Недорогое жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті