Головна » Новини » Грінпіс Росії і «СПОК»: FSC в Росії не забезпечує збереження малонарушенних лісів і неістощітельності лісокористування

Грінпіс Росії і «СПОК»: FSC в Росії не забезпечує збереження малонарушенних лісів і неістощітельності лісокористування

Грінпіс Росії і «СПОК»: FSC в Росії не забезпечує збереження малонарушенних лісів і неістощітельності лісокористування

Добровільна лісова сертифікація за системою Лісової опікунської ради (FSC) у Росії не забезпечує збереження найбільш важливих лісів високої природоохоронної цінності і неістощітельності лісокористування. Про це йдеться у спільному зверненні Грінпіс Росії і Карельської регіональної громадської природоохоронної організації «СПОК» виконавчому директору Російського національного офісу FSC Андрію Птічнікову. На думку екологів, переважна практика використання лісових ділянок, сертифікованих за системою FSC (включаючи підходи до визначення обсягів лісокористування, види та способи рубок та лісовідновлення), мало відрізняється від переважної практики використання несертифікованих ділянок.

 

Приводом для звернення стали результати польової перевірки дотримання сертифікованими компаніями принципів і вимог FSC в сфері сталого управління лісами, збереження біологічного різноманіття та ЛВПЦ, яку провели природоохоронні організації в 2012 році в Республіці Карелія, Архангельської, Вологодської та Ленінградської областях, а також результати обстежень, перевірок і експедицій минулих років. На підставі цих досліджень Грінпіс Росії і «СПОК» прийшли до висновку про існування двох основних проблем, характерних для лісової сертифікації за системою FSC на Північно-заході Європейської Росії - істощітельное лісокористування в оренді сертифікованих компаній і великої кількості порушень російського лісового законодавства, принципів і критеріїв FSC при рубках.

 

«У зонах піонерного освоєння тайги, де заготівля основних обсягів деревини припадає на малопорушені лісові території, FSC фактично сертифікує знищення лісів високої природоохоронної цінності, - йдеться у зверненні природоохоронних організацій керівництву Російського національного офісу FSC. - Порушення при рубках включають як «технічні» (наприклад, неповна інформація на рубочний стовпі, залишення необкорованого деревини в лісі, сміття на ділянках), так і такі серйозні порушення, як суцільні рубки в водоохоронних зонах, використання русел річок і струмків в якості трас волоків і лісових доріг, порушення грунтового покриву та гідрологічних умов при лісозаготівлях, знищення особин і / або місцеперебувань червонокнижних видів, рубки в ООПТ ».

2013-02-20
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жилье в Одессе
Цены на жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті