Головна » Новини » Киян попереджають про кліщів і закликають не ходити в ліс

Киян попереджають про кліщів і закликають не ходити в ліс

Киян попереджають про кліщів і закликають не ходити в ліс

"Київзеленбуд" закликає жителів столиці утриматися від прогулянок у лісі.

За даними ентомологів і у зв'язку з перепадами температури повітря, починається підвищена небезпека укусів лісових кліщів, передає УНІАН.

"Саме в період потепління, коли кияни намагаються відпочити від столичної суєти і загазованості вулиць, лісовий кліщ найбільш агресивний", - йдеться в повідомленні прес-служби комунального об'єднання.

Тому "Київзеленбуд" закликає жителів і гостей столиці утриматися від прогулянок по лісових галявинах і в буферних зонах.

А в разі виникнення підвищеної температури тіла, головного болю і болю в м'язах після походу в ліс рекомендує негайно звертатися за допомогою до лікаря.

Як вважають у комунальному об'єднанні, "оптимальним варіантом безпечних вихідних є прогулянки по місту або відвідування музеїв чи галерей, частина яких працює безкоштовно".

2013-05-07
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті