Головна » Новини » Близько 700 тис людей в Росії будуть брати участь в акції "Живи, ліс!"

Близько 700 тис людей в Росії будуть брати участь в акції "Живи, ліс!"

Близько 700 тис людей в Росії будуть брати участь в акції

Порядку 700 тис. добровольців з усієї Росії зовсім скоро стануть висаджувати дерева в рамках благодійної акції " Живи , ліс! " .

"На сьогоднішній день своє бажання вийти на висадку виявили приблизно 700 тис. чоловік. Найактивніше акція за традицією проходить у таких областях як Білгородська і Кемеровська " , - заявляє РІА Новини офіційний представник Рослесхоза Володимир Дмитрієв.

Навесні в акції вже взяли участь більше 700 тисяч осіб.

Бажаючі надати допомогу з відновлення лісу , посадивши власне дерево , зможуть відшукати місце збору активістів і налагодити зв'язок з координатором по регіону на сайті акції жівілес.рф .

У деяких регіонах країни унаслідок різких холодів і дощів посадка лісу відбувалася ще у вересні. Приміром , на Колимі близько 1,5 тисячами волонтерів були посаджені 600 дерев.

Всероссійскаю акцію "Живи , ліс! " проводить Рослесхоз . У всіх регіонах будуть проходити заходи , в які буде входити посадка лісових культур , створення парків , алей , озеленення і впорядкування шкільних територій , дитячих садів , населених пунктів і очищення лісів від сміття.

Загальна площа лісу , який вдалося посадити завдяки бажанню добровольців , досягає вже практично 30 тис. гектарів.

2013-10-20
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить жилье в Одессе
Купить жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті