Головна » Новини » Під Києвом заради елітного гольф-клубу знищили заповідний ліс і озера

Під Києвом заради елітного гольф-клубу знищили заповідний ліс і озера

Під Києвом заради елітного гольф-клубу знищили заповідний ліс і озера

Київська влада не помітили незаконне заклад, а його господарі, не побоюючись кари, висушують ще одне озеро.

На території заповідника державного значення, що розташований по Києвом, розмістився гольф-клуб, якого ніхто з тих, хто зобов'язаний стежити за дотриманням законів не помічає.

Заклад, збудоване для відпочинку еліти, сьогодні зайняло територію, практично в 100 гектарів в реліктовому лісі, поряд з Дніпром, в 20 киллометрах від столиці, на під'їзді до селища Конча-Заспа, в якому так люблять жити і відпочивати багаті верстви ісуспільства.

"Це територія заказника державного значення-"Козинський" . Тому, на даній території в дії режим заповідної зони. З таким режимом, на цьому місця знаходиться під забороною господарська діяльність будь-якого типу", - говорить фахівець Національного екологічного центру, Олександр Соколенко.

Але в реалі від лісу сегодея залишилася тільки маленька смуга, яку відділяє невеликий яр від поля для гольфу. Замість лісу тут знаходяться штучно створені озера, сухі болота, а також красивенький газон з безліччю лунок. У лунок, розташованих в центральній частині поля височіє логотип закладу, де красується напис "Гольф - клуб Козин" і дата - 2006 рік. Але адміністративна будівля, де явно є можливість оренди всього необхідного для гри, чомусь пустує.

Ось такий "подарунок" зробили київські влади всемжітелям столиці та київської області. А набагато більш приємні подарунки можна подивитися тут, причому в дуже великій кількості і на будь-який смак.

2013-09-09
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жилье в Одессе
Цены на жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті