Головна » Новини » Приволзькі екологи попросили Басаргіна не чіпати ліс

Приволзькі екологи попросили Басаргіна не чіпати ліс

Приволзькі екологи попросили Басаргіна не чіпати ліс

Екопарламент Волзького басейну попросив губернатора Пермського краю Віктора Басаргіна не розміщувати новий зоопарк в Черняевском лісі. Фахівці вважають, що це погубить природну територію.

Екологи у своєму зверненні наводять вже відомі аргументи про те, що лісовий масив «затуляє центральну частину міста від західних вітрів, що несуть шкідливі викиди від Осінцовского промвузла з його нафтопереробним комплексом і від аеропорту з викидами продуктів неповного згоряння літакового палива». Більш того, як підкреслюють звернулися, вибір місцем розміщення зоопарку території Черняевского лісу «порушує цілу низку основоположних законів Росії і регіону».

«Ми закликаємо губернатора прислухатися до думки вчених і залишити в цілості й схоронності Черняевскій лісопарк для дітей і онуків нині живе покоління, оберігати це природне творіння навіть у найважчі роки ВВВ», - йдеться в тексті звернення.

2013-03-12
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті