Головна » Новини » Радянська техніка захистить ярославські ліса

Радянська техніка захистить ярославські ліса

Радянська техніка захистить ярославські ліса

Ярославським лісникам тепер не страшні навіть самі непрохідні нетрі. На баланс державного закладу «Лісова охорона» надійшли гусеничні транспортери-тягачі. Завдяки цим супер-машинам можна буде оперативно виявляти лісові пожежі.

 

Насправді, тягачі, спеціально розроблені для роботи у важкодоступних і небезпечних місцях, зберігалися на території Ярославської області з 90-х років минулого століття. Вони були законсервовані на особливих складах на 31-му кілометрі федеральної траси «Холмогори».

 

«Ці гусеничні траспортери були на балансі ярославського управління МНС Росії, - розповідає начальник відділення пропаганди і зв'язку з громадськістю ГУ МНС Росії по Ярославській області Ярослав Анкудинов. - Спочатку вони були призначені для радіохімічної та біологічного захисту. Тобто, якби де-небудь в регіоні виникла подібного виду загроза, на цих машинах можна було б здійснювати розвідку і рятувальні роботи. Але кілька десятків років ця унікальна техніка простояла без діла, і тому було прийнято рішення передати її туди, де вона дійсно необхідна і може приносити користь вже в наші дні »/

 

Щасливими власниками тягачів стали шість лісництв: Пречістінское, Даниловское, Пошехонський, Брейтовское, Любимський, Тетіївський. Тепер лісники зможуть об'їжджати «дозором» навіть найвіддаленіші володіння, куди раніше можна було дістатися тільки пішки. Це дозволить вчасно виявляти лісові пожежі, а значить боротьба з вогнем почнеться на ранній стадії.

 

Гусеничні транспортери-тягачі дозволять забезпечити доступ пожежних бригад в самі непрохідні місця, розчистити дорогу для пожежно-рятувальної техніки та при необхідності буксирувати її.

 

«Безумовно, ця техніка нам необхідна. - Говорить представник «Лісовий охорони» Брейтовского району Ярославської області. - Туди, куди ми раніше не могли проїхати, тепер можемо дістатися вчасно, виявити осередок загоряння і ліквідувати його ».

 

На урочистому заході передачі спеціальної техніки лісникам присутні перший заступник начальника головного управління МНС Росії по Ярославській області Олег Бочаров і директор департаменту лісового господарства області Анатолій Захаров.

 

Рятувальники впевнені, спецтехніка в умілих руках допоможе зберегти наші ліси.

2013-03-04
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті