Головна » Новини » У губернії горів ліс

У губернії горів ліс

У губернії горів ліс

Два природних пожежі сталося в суботу, 18 травня, в Самарській області. Обидва - у селі Стара Рачейка Сизранського району. Про це повідомляє прес-служба регіонального управління МНС Росії.

За даними відомства, перший пожежа сталася о 17:50. Горів ліс окремими осередками на площі 0,2 га. На гасінні вогню задіяли 14 чоловік і чотири одиниці техніки лісгоспу. О 18:10 пожежу ліквідували. Проте вже через п'ять хвилин стався ще один. Як і в попередньому випадку, горів низовий ліс на площі 0,2 га. Вогонь загасили о 18:30.

2013-05-20
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить квартиру в Одессе
Купить квартиру в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті