Головна » Новини » У Москві побитий еколог і захисник Селятінского лісу

У Москві побитий еколог і захисник Селятінского лісу

У Москві побитий еколог і захисник Селятінского лісу

У Москві кілька днів тому стався напад на активіста руху «Екологічна оборона Московської області» («Екооборона») Олександра Толстова, говориться в повідомленні руху. Еколог Толстов виступав проти вирубки лісу в селищі Селятин Наро-Фомінського району.

За даними руху «Екооборона», напад на активіста руху «Врятуємо Селятінскій ліс» було скоєно на початку січня 2013 року. «Невідомі заштовхали молодої людини в машину в районі метро« Преображенська площа », побили і викинули з машини в районі Медведково», - йдеться в повідомленні «Екооборони». Крім того, в Олександра були вкрадені цінні речі і гроші. За даним фактом порушено кримінальну справу.

Незважаючи на те що основною версією є пограбування, в русі не виключають, що причиною нападу могла стати діяльність Толстова по захисту лісу в підмосковному Селятин. «На підтримку цієї версії говорить той факт, що це не єдине напад на активістів. Трохи раніше в селищі стався напад на збирачів підписів в під'їзді одного з будинків », - відзначають в русі. Тоді чоловік міцної статури вирвав підписні листи у активістів і між ними зав'язалася бійка.

У селищі Селятин Наро-Фомінського району місцевою адміністрацією були продані лісопаркові зони під вирубку і забудову житловими будинками. Ця доля чекає три парки усередині селища і 73 га прилеглого лісового масиву. Подібні дії адміністрації викликали протести місцевих жителів.

В кінці грудня на ситуацію з Селятінскім лісом звернув увагу в.о. губернатора Московської області Андрій Воробйов, який доручив розібратися в ній. Він зазначив, що якщо жителі району висловлюють протест проти будівництва багатоповерхових будинків, то до цього необхідно прислухатися.

У той же час, повідомляють в русі, глава Селятин Євген Голубєв на минулому провладному мітингу назвав протестуючих окупантами і американським десантом.

«Активісти руху, незважаючи на погрози і репресії з боку місцевої влади, мають намір продовжувати боротися за збереження Селятінского лісу», - резюмується в повідомленні.

2013-01-17
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Вторичное жилье в Одессе
Вторичное жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті