Головна » Новини » В Іркутській області знайшли заблукалих у лісі дітей

В Іркутській області знайшли заблукалих у лісі дітей

В Іркутській області знайшли заблукалих у лісі дітей

У тайзі, поблизу одного з селищ Іркутської області загубилися четверо дітей, яких не могли знайти практично добу, проте, на щастя, вони додзвонилися по телефону в службу порятунку. Через деякий час вони були знайдені мисливцями і вже ввечері доставлені додому.

 

«О 8:00 за московським часом, діти вирушили в ліс за черемшею, але не змогли вийти самостійно. Інформація про їх зникнення надійшла приблизно в 21:15. Через півтори години діти за допомогою мобільного телефону подзвонили на номер 112, і вказали свої приблизні орієнтири », - повідомляється заяві поліції.

 

Всі дітки були шкільного віку - від 9 до 13 років. Четверо хлопчиків - двоє братів і два їх друга, попрямували в ліс і не прийшли додому вчасно. На їх пошуки мобілізували місцевих мисливців і провідників. Також брали участь в пошуку дітей жителі селища, дільничний села і співробітники поліції Шелехівського району з рятувальниками МНС.

 

Але після того як діти вийшли на зв'язок і розповіли про зразкових координатах, мисливці відшукали їх. «Дітей знайшли з настанням ночі. Якби пошуки не завершилися успішно, хлопчикам у нічний тайзі було б небезпечно перебувати. Вони також могли отримати переохолодження », - говорить начальник прес-служби регіонального управління МВС РФ Герман Струглін.

 

Наприклад, дитячі разівается іграшки, які можна купити тут, прищеплюють дитині уважність, відповідальність і допомагають вести себе стримано навіть у найскладніших ситуаціях. А в нашій сьогоднішній історії, це здорово б знадобилося.

2013-06-14
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті