Головна » Новини » В Прикамье депутат незаконно вырубил лес на миллион рублей

В Прикамье депутат незаконно вырубил лес на миллион рублей

В Прикамье депутат незаконно вырубил лес на миллион рублей

У Чернушінском районі депутат звинувачується в незаконній рубці лісу. Збиток, нанесений державі, оцінили в мільйон 200 тисяч рублів.

 

Депутат Чернушінского району вирубав в місцевому лісі 142 дерева, а також виніс з лісосмуги 23 сухостійних їли. «Чоловік не укладав ні договір оренди лісової ділянки, ні договір купівлі-продажу лісових насаджень, - пояснили в крайовому СУ СКР. - Він заподіяв бюджету РФ збиток на загальну суму понад 1 млн 200 тисяч рублів ».

 

Слідчі додали, що їли, берези і дерева вільхи представник влади рубав в період з жовтня 2011 року по березень 2012-го.

 

59-річному депутату висунули обвинувачення за статтею 260 КК РФ («Незаконна рубка лісових насаджень, вчинена в особливо великому розмірі») і статтею 158 КК РФ («Крадіжка»).

 

Слідчі проводять дії, спрямовані на збір і закріплення всіх доказів

2013-03-25
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жилье в Одессе
Цены на жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті