Головна » Новини » У Томському районі затримано автомобіль, що перевозив ліс

У Томському районі затримано автомобіль, що перевозив ліс

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: getimagesize(http://www.forest.lviv.ua/upload/%d0%a4%d0%be%d1%82%d0%be102[1]-2l6h4m2t.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request

Filename: views/news_show.php

Line Number: 16

У Томському районі затримано автомобіль, що перевозив ліс

На території Томської області в даний час проводиться спеціальне оперативно-профілактичний захід «Ліс».

У рамках проведення заходу співробітниками ДІБДР ОМВД Росії по Томському району проводяться перевірки транспортних засобів, що здійснюють перевезення лісу. При цьому встановлюється вид та обсяг перевезеної деревини, фіксуються установчі дані вантажовідправників і вантажоодержувачів, перевізників, маршрути перевезення.

З 1 листопада співробітниками поліції перевірено 108 одиниць вантажної техніки, що перевозять лісопродукцію по автодорогах Томського району, виявлено 11 фактів порушень правил перевезень лісу. У зазначених випадках водії і автомобілі надсилає в ОМВД Росії по Томському району для проведення додаткових перевірок. За результатами перевірок було порушено 2 кримінальні справи за фактами незаконних порубок.

Напередодні о 10 годині 30 хвилин на7 кілометреавтодорогі Новомихайлівка - Ітатка Томського району нарядом ДПС було затримано автомобіль Камаз, що перевозив стовбури берези, так званий «кругляк». Водій пред'явив співробітникам тільки ксерокопії документів, що дозволяють здійснення заготівлі деревини, і пояснив, що він є тільки перевізником і не має ніякого відношення ні до відправнику, ні до одержувача вантажу. Справжність ксерокопій документів і відсутність оригіналу викликало підозру у співробітників поліції, автомобіль затримали.

Водій пішов на співпрацю з поліцією, завдяки йому по «гарячих» слідах були встановлені і затримані особи, причетні до незаконної порубки. В ході перевірки з'ясувалося, що дозвіл на заготівлю лісу у них відсутній. За даним фактом проводиться перевірка за результатами якої буде прийнято процесуальне рішення.

Нагадуємо, що статтею 260 Кримінального Кодексу Російської Федерації передбачена кримінальна відповідальність за незаконну рубку лісових насаджень. Санкція вказаної статті передбачає штраф до 1 мільйона рублів, або позбавлення волі строком до 6 років.

2013-01-11
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті