Головна » Новини » Захисниця Селятінского лісу в Підмосков'ї доставлена ​​в поліцію

Захисниця Селятінского лісу в Підмосков'ї доставлена ​​в поліцію

Захисниця Селятінского лісу в Підмосков'ї доставлена ​​в поліцію

Поліцейські в середу доставили у відділення захисницю Селятінского лісу в Підмосков'ї, яка намагалася перешкодити проїзду техніки на будівельний об'єкт, повідомили РІА Новини в прес-службі регіонального главку МВС.

 

За словами співрозмовника агентства, інцидент стався в селищі Селятин Наро-Фомінського району.

 

«У селищі Селятин йде будівництво житлового будинку, співробітників поліції викликала охорона після того, як між жінкою та працівниками будівництва стався конфлікт. Активістка намагалася перешкодити проїзду будівельної техніки на об'єкт », - сказав представник прес-служби, додавши, що жінка доставлена ​​у відділення для з'ясування обставин інциденту.

 

На початку січня ряд ЗМІ повідомив про побиття в Москві еколога Олександра Толстова, також захищав Селятінскій ліс. Дружина Толстова тоді заявила РІА Новини, що 4 січня її чоловік подав заяву в ОВД «Бабушкінський», а на наступний день - у відділ поліції селища Селятин, де він зареєстрований. Пізніше московська поліція повідомила про проведення перевірки за фактом заподіяння Толстова тілесних ушкоджень.

2013-01-31
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Жилье в Одессе
Жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті