Головна » Новини » Запорізькі чиновники роздали 15 гектар соснового лісу

Запорізькі чиновники роздали 15 гектар соснового лісу

Запорізькі чиновники роздали 15 гектар соснового лісу

Чиновники із Запорізької області хотіли провернути аферу , роздати землі Розумовського лісу. 15 з 25 Га . посадові особи вже роздали , вказавши офіційно , що ці землі мають статус сільськогосподарських . Було видано більше сотні документів , що підтверджують право власності на землю. Ще 3 гектари були відведені на господарські цілі майбутнім дачникам .

І все було б добре , якби не місцеві жителі села Розумівка , які дізналися про розкрадання лісу. Причому дізналися вони це зовсім випадково , оскільки ділянки були позначені навіть на кадастровій карті країни. Коли голова селища зажадав у чиновників пояснити це , позначення відразу ж зникли. Місцеві , обурені даними вчинком , влаштували акцію протесту.

Пізніше , про темні справи з зеленими насадженнями дізналася прокуратура , яка подала позов до суду , щоб повернути лесмассів народу .

Як заявив прокурор Запорізького району Олег Хлистов , перевірка встановила , що передати ділянки землі розпорядився голова Запорізької районної держадміністрації.

Однак знайти винного , голови Запорізької райдержадміністрації , Олександра Полуніна , було нелегко. Він саме пішов у відставку за станом здоров'я , а в самій адміністрації вина перекидається з одного на іншого .

У відділі земресурсів коментувати дану ситуацію відмовляються. Разумовци вірять , що прокуратура відсудить ліс у чиновників до того як закінчиться термін позовної давності - 3 роки. В іншому випадку зберегти зелену зону буде складно.

2013-09-23
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Жилье в одесской области
Жилье в одесской области

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті