Головна » Новини » Захисників Сіверського лісу підтримала "Беллона"

Захисників Сіверського лісу підтримала "Беллона"

Захисників Сіверського лісу підтримала

25 березня захисники Сіверського лісу, як і обіцяли, подали до Генеральної прокуратури скаргу на бездіяльність прокуратури Ленобласті. Одночасно біля будівель відомства в Москві (за підтримки Російського соціалістичного руху) і Петербурзі (за підтримки жителів селища) пройшли поодинокі пікети.

 

"Активісти зажадали негайної передачі результатів перевірки незаконної приватизації земель лісопарку в Слідчий комітет і Генеральну прокуратуру для порушення кримінальної справи за фактом самовільного захоплення лісового кварталу, арешту території та включення її в сучасний Державний лісовий реєстр. Також громадські працівники зажадали визнання в судовому порядку недійсними всіх договорів купівлі -продажу ділянок ТОВ "Лісове-2", - повідомили 47News в штабі ініціативної групи "Захистимо Сіверський ліс"

 

У штабі нагадали, що докумети, що підтверджують належність землі лісопарку Держлісфонду, були передані екологами в обласну прокуратуру кілька місяців тому, але про результати перевірки до цих пір нічого не відомо. У підсумку захисники Сівеского лісу самі опублікували зібрані матеріали в мережі Інтернет.

 

За словами активістів, требовавніе повернути територію колишнього будинку відпочинку в землі Держлісфонду підтримують руху "Захистимо Хімкинський Ліс" і "Врятуємо Утріш", ЕПЦ "Беллона", Міжнародний соціально-екологічний союз.

2013-04-22
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті