Головна » НЛТУ України

НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України сьогодні - це один з найбільш популярних Вузів, що володіє більш ніж 130-річною історією, сталими традиціями, численними досягненнями в педагогічній і науково-дослідницкій областях. Випускники НЛТУ України - дипломовані фахівці, які є цінними професіоналами своєї справи не тільки для своєї країни, але і для держав европеської співдружності.

На сьогоднішній день Національний лісотехнічний університет включає 6 факультетів і 32 кафедри. Університет готує дипломованих професіоналів за ступеем молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста і магістра. Крім того, кожен випускник НЛТУ України має можливість поступити до аспірантури, яка може запропонувати подальше навчання за 11 спеціальностям і отримання наукових ступенів вище за магістра.

Викладачі НЛТУ України - одні з кращих педагогів в країні: серед них є не тільки відомі вчені, але і заслужені працівники освіти України, а також лауреати державних премій в області освіти. Весь педагогічний колектив НЛТУ складається з виосококваліфікованних фахівців і блискучих педагогів, які здатні поділитися своїми багатими знаннями з кожним студентом, який хоче продовжити їх наукові праці.

Крім того, Національний лісотехнічний університет України відомий у всій Європі своїми науковими дослідженнями в області екології і збереженнф лісових угідь. Внесок в справу світової екології і лесотехникі, зроблений працівниками кафедр і факультетів НЛТУ України, складно переоцінити.

На сьогоднішній день НЛТУ України тримає упевнений курс на європейську інтеграцію і стандартизацію системи навчання за пунктами Болонського процесу. Більш того, участь Національного лісотехнічного університету в Болонськом процесі дає можливість європейським університетам перейняти деякий успішний досвід вітчизняних екологів і леіотехніків, що піднімає освіту України на новий рівень в європейському і світовому масштабі.

Кожен студент НЛТУ України має повне право пишатися своїм статусом, оскільки його університет по праву заслужив пошану своїми науково-технічними і освітніми інноваціями.

 

Історію становлення Національного лісотехнічного університету, як і всю історію становлення вищої освіти в Україні, не можна назвати легкою. Річ у тім, що період зародження вищої освіти в національних масштабах України припав на непростий період світової історії та історії України зокрема. XIX століття - епоха розквіту вищої освіти в Європі, чого не можна було у той час сказати про українську вищу освіту.

 

На сьогоднішній день Національний лісотехнічний університет - самодостатня організація, яка може надати кожному зі своїх студентів не тільки широкий вибір факультетів для навчання і отримання професії, але й багату матеріально базу для проведення практичних занять, а також великий досвід створення науково-дослідних робіт, якими можуть зацікавитися ті випускники, які бажають продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі.

 

Університетські традиції НЛТУ України - це прекрасна можливість для кожного студента урізноманітити своє навчання та дозвілля приємними і корисними справами. Вища освіта в Національному лісотехнічному університеті України - це не тільки отримання професійних знань і закріплення необхідних навиків, але й загальний розвиток самодостатньої, освіченої особи, корисної для суспільства.

 
Найпрестижніші навчальні заклади Львова - для Вас!
 
Ми живемо в досить небезпечному світі. Кожен день більшу частину новин займають сюжети про різних злочинах і часто ними є напади на різні компанії , підприємства торгівлі та промисловості , або банки. Загалом , всі організації мають справу з грошима знаходяться в постійній небезпеці.
 
123
 
В інтер'єрі міських квартир стали звичними точкові світильники , що прийшли на зміну громіздким стельовим люстрам , як збирав на себе кімнатний пил . Не тільки прагнення до економії простору і легкості прибирання позначилося на виборі міських жителів , які віддають перевагу точкового освітлення, але й інші переваги , красномовно свідчать на користь цих мініатюрних освітлювальних приладів. Розташовані на стелі з урахуванням законів ергономіки , вони більш рівномірно висвітлюють кімнатний простір , ніж лампи розжарювання та світильники денного світла , а також дають можливість , висветляя певні зони , довільно змінювати акценти в інтер'єрі.
 
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа жилья в Одессе
Продажа жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті