Головна » НЛТУ України » Історія становлення

Історія становлення

Історія становлення

Історію становлення Національного лісотехнічного університету, як і всю історію становлення вищої освіти в Україні, не можна назвати легкою. Річ у тім, що період зародження вищої освіти в національних масштабах України припав на непростий період світової історії та історії України зокрема. XIX століття - епоха розквіту вищої освіти в Європі, чого не можна було у той час сказати про українську вищу освіту.

У XIX Україна ще не була незалежною державою, тому вимушена була миритися з самоправством імперіалістічних держав, що поділили її територію на той момент. Авжеж, експансіщністичні амбіції імперій того часу не дозволяли народу України розвиватися і залучатися до європейської освіти. Всіма силами намагаючись присікти будь-які спроби створення вищих учбових закладів на території сучасної України, колонізатори прагнули запобігти появі освічених, мислячих людей, які могли створити серйозну загрозу деспотичному режиму. Управляти неосвіченим натовпом людей простіше - про це знає кожен психолог, політик чи історик.

Проте, українці не бажали миритися з подібним відношенням до себе. Створювалися таємні інститути, в яких студенти навчалися за програмами європейських університетів. У той час в Україні можна було лише почати своє університетське навчання - після першого або другого курсу студенти вимушені були шукати можливість продовжити навчання за кордоном або залишити його нескінченим. Прагнення до знань українців того часу вражає - ризикуючи своїм життям, кожен студент з натхненням поглинав ті крупиці знань, які викладачі таємних університетів могли надати з обривків програм вищих учбових закладів Європи.

У такі нелегкі часи і починав свою історію Національний лісотехнічний університет України. Успішний вищий учбовий заклад, який ми бачимо зараз, пройшов довгий шлях від таємного інституту до університету європейського зразка за свою довгу і непросту історію.

Мужність і витримка, відданість своїй справі і самопожертва в ім'я загального блага дали можливість іскрі знання розростися в горде полум'я науки, яке сьогодні зігріває тисячі студентів, що прийшли в стіни НЛТУ України, щоб стати справжніми фахівцями своєї справи.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Жилье в одесской области
Жилье в одесской области

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Виробництво дизайнерських паперів для поліграфії
Відповідно до думки всіх без винятку оптовиків, до дизайнерських паперів однозначно належать папери з поліуретановим і металізованим покриттям, тоновані в масі (з тисненням і гладкі), кальки і голографічні картони.

Рівень володіння англійською мовою
При навчанні англійської мови неминуче виникає поділ курсу на якісь рівні, які є своєрідними сходинками, кожна з яких таїть в собі нові знання і вміння.

Всі статті