Головна » НЛТУ України » Історія становлення

Історія становлення

Історія становлення

Історію становлення Національного лісотехнічного університету, як і всю історію становлення вищої освіти в Україні, не можна назвати легкою. Річ у тім, що період зародження вищої освіти в національних масштабах України припав на непростий період світової історії та історії України зокрема. XIX століття - епоха розквіту вищої освіти в Європі, чого не можна було у той час сказати про українську вищу освіту.

У XIX Україна ще не була незалежною державою, тому вимушена була миритися з самоправством імперіалістічних держав, що поділили її територію на той момент. Авжеж, експансіщністичні амбіції імперій того часу не дозволяли народу України розвиватися і залучатися до європейської освіти. Всіма силами намагаючись присікти будь-які спроби створення вищих учбових закладів на території сучасної України, колонізатори прагнули запобігти появі освічених, мислячих людей, які могли створити серйозну загрозу деспотичному режиму. Управляти неосвіченим натовпом людей простіше - про це знає кожен психолог, політик чи історик.

Проте, українці не бажали миритися з подібним відношенням до себе. Створювалися таємні інститути, в яких студенти навчалися за програмами європейських університетів. У той час в Україні можна було лише почати своє університетське навчання - після першого або другого курсу студенти вимушені були шукати можливість продовжити навчання за кордоном або залишити його нескінченим. Прагнення до знань українців того часу вражає - ризикуючи своїм життям, кожен студент з натхненням поглинав ті крупиці знань, які викладачі таємних університетів могли надати з обривків програм вищих учбових закладів Європи.

У такі нелегкі часи і починав свою історію Національний лісотехнічний університет України. Успішний вищий учбовий заклад, який ми бачимо зараз, пройшов довгий шлях від таємного інституту до університету європейського зразка за свою довгу і непросту історію.

Мужність і витримка, відданість своїй справі і самопожертва в ім'я загального блага дали можливість іскрі знання розростися в горде полум'я науки, яке сьогодні зігріває тисячі студентів, що прийшли в стіни НЛТУ України, щоб стати справжніми фахівцями своєї справи.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Жилье в одесской области
Жилье в одесской области

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті