Головна » НЛТУ України » НЛТУ сьогодні

НЛТУ сьогодні

НЛТУ сьогодні

На сьогоднішній день Національний лісотехнічний університет - самодостатня організація, яка може надати кожному зі своїх студентів не тільки широкий вибір факультетів для навчання і отримання професії, але й багату матеріально базу для проведення практичних занять, а також великий досвід створення науково-дослідних робіт, якими можуть зацікавитися ті випускники, які бажають продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі.

Освітній і виховний процес

НЛТУ України сьогодні пропонує своїм абітурієнтам вибір з численних професій, які надають викладачі 6 факультетів і 32 кафедр. Детальніше з факультетами НЛТУ ви можете ознайомитися в розділі "Факультети".

Освітньо-кваліфікаційні рівні, які може отримати кожен студент НЛТУ: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр.

При Національному лісотехнічному університеті України також створений коледж для випускників шкіл, що отримали базову середюя освіту і кафедра заочного навчання для тих, хто бажає здобути додаткову вищу освіту або не може дозволити собі постійне відвідування університету.

Наукова діяльність

Кожен студент Національного лісотехнічного університету має можливість почати власну наукову діяльність в аспірантурі і продовжити її в докторантурі НЛТУ. Досвідчені викладачі і наукові керівники допоможуть кожному аспірантові в його прагненні до науково-дослідної діяльності.

На сьогоднішній день Національний лісотехнічний університет вже має в своєму багажі величезну кількість успішних науково-дослідних проектів, створених не тільки заслуженими викладачами і керівниками кафедр, але й звичайними аспірантами, що отримали гідні винагороди у вигляді нових наукових ступенів.

Міжнародні зв'язки

Як вже неодноразово згадувалося, Національний лісотехнічний університет - успішний учасник Болонського процесу по інтеграції і стандартизації системи вищої освіти в Європі. Педагогічні і організаційні роботи по впровадженню ідей Болонського процесу дозволяють не тільки збільшувати популярність та значущість НЛТУ серед інших європейських університетів, але й якісно покращувати систему вищої освіти.

Крім того, НЛТУ постійно проводить спільні науково-дослідні роботи з європейськими університетами. В процесі роботи над проектами НЛТУ виступає на рівних з відомими європейськими університетами.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить квартиру в Одессе
Купить квартиру в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті