Головна » НЛТУ України » Університетські традиції

Університетські традиції

Університетські традиції

Університетські традиції НЛТУ України - це прекрасна можливість для кожного студента урізноманітити своє навчання та дозвілля приємними і корисними справами. Вища освіта в Національному лісотехнічному університеті України - це не тільки отримання професійних знань і закріплення необхідних навиків, але й загальний розвиток самодостатньої, освіченої особи, корисної для суспільства. Саме тому НЛТУ піклується про дозвілля своїх студентів, надаючи їм широкі можливості по проведенню не тільки приємного, але й корисного для розвитку особових якостей відпочинку.

Спорт, дозвілля, творчість

Не секрет, що людина, яка здобула вищу освіту, багато в чому відрізняється від тієї, якій з навчанням пощастило менше. З випускником ВУЗу цікавіше спілкуватися і проводити дозвілля. Але за рахунок чого людина стає цікавою і приємною для тих, що її оточують? Всебічний розвиток під час здобування вищої освіти - ось ключ до розгадки.

Національний лісотехнічний університет України прагне постійно організовувати для своїх студентів спортивні або мистецькі заходи, які дозволяють не просто весело провести вільний час, але і допомагають розкрити в собі таланти та здібності, про які молоді люди найчастіше і не підозрюють. Професія інженера у жодному випадку не заважає реалізовувати себе в творчості або спорті - ось в чому головний постулат, який студентам намагаються донести під час проведення позаурочних заходів. Кожен здатен відкрити в собі талант - необхідно лише знайти оптимальний підхід до його реалізації.

Громадські організації

Освічена людина ніколи не буває байдужою до життя суспільства. Саме тому педагоги Національного лісотехнічного університету прагнуть залучити кожного студента до суспільної діяльності. Почавши свою суспільну діяльність з молодіжної, студентської організації, кожен студент може знайти в собі якості лідера, оратора або блискучого стратега.

Кожна демократична країна потребує освічених, мислячих людей. НЛТУ України всіма силами прагне дати своїй державі саме таких людей - морально і духовно зрілих, готових будувати і розвивати свою Вітчизну.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Дешевое жилье в Одессе
Дешевое жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті