Головна » НЛТУ України » Університети у Львові - відкриті для кожного!

Університети у Львові - відкриті для кожного!

Університети у Львові - відкриті для кожного!

Львів – місто науки і культури. Там панує дух “високого” і прекрасного. Він славиться своєю красою в архітектурі, високим рівнем викладання в ВНЗах, великою кількістю галерей і музеїв. І важко знайти краще місце для того, щоб здобути добру освіту і розвиватись, тим більше, що і перспективи є, і вільні ніші, які ще можна зайняти, пробиваючи собі дорогу в майбутнє.

Дуже багато іноземців їдуть до Львова вчитись. Аргументують це тим, що там освіта не тільки дешевша, а й якісна. Багато з них залишаються в нас працювати по спеціальності. А багато наших студентів по обміну їдуть закордон.

Вищі навчальні заклади у Львові користуються популярністю серед латино-американців, африканців, китайців, турків та інших представників багатьох країн всього світу. Для них кожен ВНЗ має окремі гуртожитки, особливі програми навчання і особливий підхід. Це заохочує ще більше іноземців здобувати освіту в нас, а не де-інде. Таким чином налагоджуються хороші зв'язки між державами. Усе починається з маленького.

Найпрестижнішими університетами Львова вважаються: ЛНУ ім.І.Франка (акцент на гуманітарні науки), ЛНУ “Львівська політехніка” (технічні науки), ЛНМУ ім.Д.Галицького (медичний, всіх напрямків). Це заклади, яким мало хто може скласти конкуренцію не тільки в Україні, а й у Європі. Дуже високий рівень викладання робить зі студентів справжніх професіоналів, майбутніх спеціалістів і науковців. Поступити до будь-якого з них – це честь і досягнення, а успішно закінчити – клопітка праця і постійне зосередження на навчанні. А якщо ще й з відзнакою – то це людина з особливими здібностями, або надзвичайною впертістю.

Існує платна і державна форми навчання. Кількість державних мість з кожними роком все більше скорочують, а оплату за навчання постійно піднімають. Але незважаючи на це, на всіх факультетах без винятку величезний конкурс при поступленні. В день вступних іспитів в університетах стільки людей, що нема як пройти, і це враховуючи, що більшість поступають по ЗНО. А вже нема що казати про період, коли майбутні студенти приносять документи. Аж дивно, що стільки людей хоче вчитись.

У кожного є шанси вступити до хорошого університету і успішно закінчити будь-який із факультетів. Головне – поставити перед собою мету і впевнено іти до неї. Поки не досягнете успіху. Якщо не здаватись, то доля Вам усміхнеться і Ви подолаєте любі труднощі! Тому вперед і тільки вперед!

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить жилье в Одессе
Купить жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті