Головна » НЛТУ України » Вони прийшли на зміну вуличним ліхтарям і стельовим люстрам

Вони прийшли на зміну вуличним ліхтарям і стельовим люстрам

В інтер'єрі міських квартир стали звичними точкові світильники , що прийшли на зміну громіздким стельовим люстрам , як збирав на себе кімнатний пил . Не тільки прагнення до економії простору і легкості прибирання позначилося на виборі міських жителів , які віддають перевагу точкового освітлення, але й інші переваги , красномовно свідчать на користь цих мініатюрних освітлювальних приладів. Розташовані на стелі з урахуванням законів ергономіки , вони більш рівномірно висвітлюють кімнатний простір , ніж лампи розжарювання та світильники денного світла , а також дають можливість , висветляя певні зони , довільно змінювати акценти в інтер'єрі.

При наявності поворотної конструкції стаціонарно встановлені врізні і накладні світильники можуть легко міняти спрямованість світлового вектора . Крім того , точкові світильники повністю задовольняють підвищеним вимогам безпеки , більш економно споживають електроенергію і не вимагають частої заміни . Необхідно відзначити і те , що на точкові світильники ціна досить приваблива для вітчизняного споживача , який не бажає витрачати зайві кошти там , де можна їх заощадити. Не дивно , що саме ці електроприлади набули популярності у росіян , з успіхом замінивши собою традиційні стельові люстри.

У міському освітленні також відбулися істотні зміни. Старовинні ліхтарні стовпи , що представляють собою архітектурну особливість міських мікрорайонів , вишикувалися в позаминулому і минулому століттях , замінили вуличні прожектори , що висвітлюють вулиці і площі новобудов. Якщо має купити прожектор для освітлення вулиці , то особливу увагу необхідно звернути на його захист від пилу і атмосферних опадів. У таких умовах найкраще використовувати електроприлади закритого типу. Вони безпечні і довговічні. Найчастіше з цією метою використовуються промислові пристрої , стійкі до несприятливих впливів і природним факторам.

Ці потужні оптичні прилади , що використовуються для освітлення архітектурних об'єктів або територіальних просторів , абсолютно не помітні в денний час доби. Зате у вечірній і нічний час вони повністю перетворюють місто , вихоплюючи з полону пітьми пам'ятники , мости , фонтани , будівлі та рекламні об'єкти. Внутрішній устрій прожекторів забезпечує кутову концентрацію світлового потоку , багаторазово збільшуючи яскравість спрямованого світла , що дозволяє їм висвітлювати також прилеглу територію. Дані прилади знаходять застосування не тільки зовні , але і всередині приміщення. Прикладом тому можуть служити театральні прожектори .

 

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті