Главная » Статьи » Промислові подрібнювачі

Промислові подрібнювачі

Промислові подрібнювачі

На першому етапі дроблення великих шматків матеріалу, що підлягає утилізації або переробці, використовують промислові подрібнювачі. Також годяться вони для тонкого подрібнення. За своїм конструктивним особливостям, подрібнювачі підрозділяються на роторно-дискові та валкових-зубчасті.

Валкових-зубчастий промисловий подрібнювач використовують для подрібнення матеріалів середньої і низького рівня твердості, до 4 одиниць за шкалою Мооса. У цьому измельчителе сировину прямо з завантажувального бункера під своєю власною вагою опускається на зубчасті валки. Подрібнюється сировину обертанням валків, і далі в роздробленому вигляді прокидається в осьові і радіальні зазори між валками.
Щоб подрібнити легкодробімие кускові матеріали, що володіють вологістю близько 25-30%, використовують роторно-дискові промислові подрібнювачі. Матеріал, що підлягає утилізації або переробці, в бункері завантаження за допомогою власної ваги спускається на обертові ротори дисків. Вони і подрібнюють матеріал завдяки ударів і стирання. У той же час, дроблене сировину прокидається в зазори, що знаходяться між дисками та отворами решітки безпосередньо в саме розвантажувальний пристрій. Додаткове очищення дискам від роторів не потрібно, тому як вони самі очищаються в центральній області камери подрібнення, а також у зонах, де встановлені відбивачі.

Перевага подрібнювача такого типу полягає в тому, що він здатний працювати як під час безперервної завантаження матеріалу, так і під час надходження вихідного матеріалу порціями. Завантаження можна проводити за допомогою стрічкових транспортерів, беручи до уваги загальну розстановку устаткування ділянки помелу. Встановлювати подрібнювачі ви можете в приміщенні, а також на відкритих майданчиках під навісом на опорних стійках, майданчиках або фундаментах.

 

Узнайте подробности поступления в НЛТУ Украины в 2010 году: перечень документов, необходимых для поступления, программа вступительных экзаменов, стоимость обучения и другие важные моменты. Также вы можете ознакомиться с лицензией и сертификатом на предоставление образовательных услуг Национальным лесотехническим университетом Украины.

Желаем Вам успеха на вступительных экзаменах!

Последние статьи

Почти все леса Ленинградской области Валерий Сердюков продал частникам
Счетная палата РФ передала в правоохранительные органы материалы проверки, выявившей практически полную продажу лесов Ленинградской области в частные руки, сообщил глава ведомства Сергей Степашин.

EliteSport лучший выбор при покупке орбитрека
Купить орбитрек можно практически в каждом магазине спортивных товаров, но мы рекомендуем более выгодный вариант – интернет магазин www.elitesport.com.ua. ЭлитСпорт предлагает множество кардио и силовых тренажеров и многое другое.

Все статьи