Головна » Статті

Статті

Дистанційне навчання (Distance education) - це вид освітніх послуг, що набирає популярності по всьому світу. Таке навчання відноситься до вищої освіти, є однією з його форм і способом організації навчання. Варто відзначити, що дистанційна освіта існує вже впродовж п'ятдесяти років, а також має радянське коріння. З часом технології навчання удосконалилися, завдяки передачі інформації і формуванню нових мереж інформації. Так, на сьогоднішній день форма дистанційної освіти існує практично у всіх університетах світу.

 

Вищі учбові заклади Америки - кращі в світі. Такий висновок був зроблений китайськими дослідниками, які щорічно складають рейтинг 500 кращих Вузів миру. Університети вибирають по декількох критеріях, а саме за розміром учбового закладу і числом випускників, що отримали Нобелівську премію. Починаючи з 2005 року, верхню строчку списку займає американський Гарвард (англ. Harvard University). Цей старий університет США, названий на честь місіонера Джона Гарварда, був заснований в 1636 році. Так, в Гарварді вчиться близько 7000 студентів, а викладацький склад складає 2300 чоловік. У університеті дев'ять факультетів.

 

Рівень престижності спеціальності безпосередньо залежить від її попиту на трудовому ринку. Проте ми вирішуємо "ким бути" виходячи з власних бажань і талантів. При цьому важливо, щоб ситуація на ринку праці з'єдналася з нашими бажаннями. Так, на сьогоднішній день найбільш потрібними, але не престижними фахівцями є робочі: будівельники, слюсарі, малярі і т.д. Не тільки потребнимм, але і престижним є наступні фахівці: перекладачі, програмісти, зв'язові, математики та економісти. Варто відзначити, що з появою різних компаній стільникового зв'язку професія зв'язкового і телефоніста знайшла істотну популярність.

 

Головне правило успішного вступу до ВУЗу - це як мінімум за рік чітко визначитися з факультетом, спеціальністю і учбовим закладом. Тому чим раніше ви визначитеся - тим краще, і більше шансів на вступ у вас з'явиться. Крім того, бажано наперед дізнатися всі тонкощі вступу до вибраного вами ВУЗу, по яких предметах необхідно складати іспити і яким способом: співбесіда, тестування або все ж таки іспит. Впродовж всього року вам доведеться посилено вивчати всі ці предмети. Важливо дізнатися чи надаються вам які-небудь пільги під час вступу. Адже завдяки ним ви можете, наприклад, скласти всього один іспит замість декількох.

 

Відомо, що для працедавців форма, по якій навчався студент в українському Вузі, не має особливого значення. Тому будь то денна, заочна або вечірня форма - співробітника все одно навчатимуть професійним моментам. І хоч очники в теоретичному плані підковані краще, у студентів вечірнього або заочного відділення можуть бути переваги перед працедавцем і прийомом на роботу. А все тому, що у більшості таких студентів є досвід роботи і знання трудової дисципліни, розпорядку. Отже, головний плюс заочної форми навчання - можливість поєднання навчання з роботою.

 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Недорогое жилье в Одессе
Недорогое жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті