Головна » Статті » Активісти просять Януковича захистити ліс під Києвом

Активісти просять Януковича захистити ліс під Києвом

Активісти просять Януковича захистити ліс під Києвом

Проти забудови Біличанського лісу на Банковій мітингують близько сотні людей.

Біля Адміністрації президента Віктора Януковича проходить мітинг на захист Біличанське лісу. "Чотири тісячі гектарів прадавнього лісу зніщують. SOS!" - свідчить транспарант активістів.

Тут зібралося близько сотні осіб. Вони прийшли, щоб передати президенту лист з 10 тисячами підписів людей, які просять зупинити вирубку дерев і забудову зеленої зони.

Щоб «роздерибанити» ліс, влада Коцюбинського вирішила зробити з нього нацпарк

"Хто має Більше власти - президент чі бандити?", - обурюються люди. "Ні злочину проти майбутніх поколінь!" - написано на їхніх плакатах.

Активісти також просять президента захистити журналіста СТБ, депутата Коцюбинської селищної ради Ірину Федорів, якій погрожували розправою, якщо не перестане заважати людям з "багатомільйонними інтересами". Зараз Ірина з родиною переховується.

Оскільки Віктор Янукович перебуває з візитом у США, активісти передали лист його представнику Денису Іванеско. Справа про погрози Федорів може бути розглянуто на міжвідомчій групі, пообіцяли в АП.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті