Головна » Статті » Навчання в аспірантурі

Навчання в аспірантурі

Навчання в аспірантурі

В Україні, а також в Росії навчання в аспірантурі здійснюється на заочній і очній формах. Термін навчання на денній формі не повинен продовжуватися більше трьох років, а на заочній формі - не більше чотирьох років. Навчання на заочній основі проводиться, згідно програмам і правилам, встановленим для очної основи навчання, враховуючи триваліший термін навчання. Аспірант за термін навчання зобов'язаний:

Робочий план аспіранта - це головний документ, який визначає етапи всього навчання і науково-дослідну роботу з тематики дисертації. Аспірант заповнює такий план в двох екземплярах. Перший екземпляр зберігається в особистій справі, а другою - у самого аспіранта. Отже, індивідуальний план включає:

Аспірант, який навчається на денній формі, повинен відвідувати всі наукові семінари, що проводяться кафедрою. Час навчання в денній аспірантурі зараховується аспірантам, як стаж наукової і науково-педагогічної роботи. Науковий керівник спільно з аспірантом складає індивідуальний план навчання аспіранта, який виноситься на обговорення кафедри, лабораторії або відділу, а потім його підписує завідувач підрозділом. Індивідуальні плани і тематики дисертаційних робіт затверджуються науковими організаціями і радами вищих учбових закладів. У перший рік зарахування в аспірантуру вони надаються у відділ аспірантури.

Виконання індивідуального плану впродовж всього терміну навчання контролюють наукові керівники і керівники кафедр, відділів. Аспіранти, які протягом місяця не приступили до занять, пропустили заняття без поважного приводу, не виконали індивідуальний план навчання або порушили правила розпорядку, відраховуються з учбового закладу. Відновлення навчання можливе, але лише на контрактній базі. Якщо вже і на цій основі порушення умов договору повторилися - відрахування відбувається знов. Під час досліджень аспіранти мають можливість нарівні з науковцями користуватися лабораторіями, бібліотеками, устаткуванням, кабінетами, правом на відряджання в зарубіжні центри і учбові заклади.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить квартиру в Одессе
Купить квартиру в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті