Головна » Статті » Монтаж будівельних лісів.

Монтаж будівельних лісів.

Монтаж будівельних лісів.

При проведенні практично будь-яких будівельних робіт не можна обійтися без будівельних лісів, та й при ремонтних, оздоблювальних роботах вони теж потрібні. Будівельні ліси - це спеціальна конструкція яка дозволяє забезпечити роботу на висоті. І не тільки забезпечити робоче місце працівнику, але і розмістити необхідні матеріали та інструменти.

Будівельні ліси

Будівельні ліси можуть бути виготовлені з дерева або із сталевих труб. Дерев'яні риштування можна виготовити самому, але по міцності вони звичайно будуть поступатися сталевим по міцності, та й високими їх зробити не вийде.

По виду кріплення елементів лісів між собою їх можна розділити на:

Монтаж будівельних лісів

Монтаж лісів досить не складна робота і може проводитися не кваліфікованими працівниками. Однак якщо Ви застосовуєте хомутові лісу, то бажано мати навчений персонал. Якщо таких фахівців немає, то фірми продають або здають в оренду будівельні ліси допоможуть Вам у цьому.

 

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить квартиру в Одессе
Купить квартиру в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті