Головна » Статті » Чому діти масово хворіють в навчальних закладах?

Чому діти масово хворіють в навчальних закладах?

Дуже важко спостерігати в яких умовах вчаться наші діти. Кожне навчальне приміщення має бути обладнане відповідними системами опалення, кондиціювання та вентиляції. Але на жаль, не зважаючи на всі норми, це можна побачити лише у приватних закладах, і то не завжди. Тим не менше, таке халатне ставлення до на стільки вагомих речей може викликати дуже багато негативних наслідків. 

От наприклад, взяти до уваги дитячі садочки і школи. Кожен, мабуть, помітив, що коли в групу чи клас приходить одна хвора дитина, то одразу ж хворіє більшість, при чому першими якраз ті, у кого понижений імунітет. Чому так? Та тому, що вентиляції не правильно поставлені і забиті (а подекуди взагалі відсутні), кондиціонерів нема (що викликає різкий перепад температури, в результаті чого виникають різні хвороби), опалення слабеньке і діти тому мерзнуть.Як із цим боротись? 

Циркуляція повітря - дуже важлива річ для здоров’я кожного. Шкода, що більшість цього не розуміє. Як можна “маринувати” дітей в закритому приміщенні, не відкривши вікон, без наявності елементарних систем, які це регулюють? Це ж просто не допустимо! І за що тільки батьки платять в садочках і школах, якщо ніяких покращень для дітей не відбувається? На це не можна закривати очі, треба якось такі проблеми вирішувати, якщо не на звичайному, то на високому рівні. Наші діти - це наше майбутнє. Не можна його знесилювати від початків. Хто за них подбає, як не ми?

В нашій державі покладатись можна лише на себе самого. Але як діяти, якщо дитині потрібна освіта і без цього нікуди! Залишається весь час переживати за її стан, настрій, постійно оберігати і старатись якомога надійніше відгородити її від всіх недоліків, які мимоволі впливають негативно. 

Уроки фізкультури в українських навчальних закладах - також лише пусті слова, оскільки до уваги беруться тільки регулярні відвідування і хороша поведінка на уроці. А дитяче здоров’я - це для них справа другорядна. Часто можна побачити, як бідні спітнілі діти виконують нормативи в закритому залі з “запечатаними” вікнами, де душно і взагалі нема чим дихати. Від такого учні навіть втрачають свідомість. 

Але чи це когось хвилює? Хіба хтось щось робить для змін на краще? Питання, судячи з усього, риторичне, а тому й не потребує відповіді. Спробуйте хоч час від часу перейнятись такого роду проблемами, бо якщо кожен виділить хоч малесеньку частинку свого життя на це, то все точно зміниться на краще. 

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа жилья в Одессе
Продажа жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті