Головна » Статті » Коріолан - геніальна віршована історична драма на кордоні арт-хаусу

Коріолан - геніальна віршована історична драма на кордоні арт-хаусу

Коріолан - геніальна віршована історична драма на кордоні арт-хаусу

Серед історичних фільмів, які стосуються всіх епох і народів, впевнено виділяється історичний мюзикл «Коріолан», який відрізняється геніальним симбіозом традиційних образотворчих засобів із загальновідомим ж літературним сюжетом, який у підсумку став абсолютно неординарною картиною в низці історичних фільмів.

Картина, що потрясла уяву спокушених кіноманів, цінителів літературних історичних сюжетів у 2011 році, - «Коріолан». Драматичний історичний трилер, сучасне, вільне трактування трагедії про життя видатного римського воїна Гая Марція Кориолана, першого представника роду Марція, який взяв Коріол ® в 493-му році до р.х.

Усім, хто звик дивитися фільми онлайн історичні , безсумнівно, буде цікаво побачити настільки трагічні події, відображені геніальним режисером Рейф Файнс в класичному віршованому стилі Шекспіра. Єдина вільність, що внесла настільки карколомний ефект в цю кінострічку, - те, що дії з давнього Риму перенесено в дуже недалеке від нас з вами майбутнє.

Великий воїн Коріолан, гордий і незалежний чоловік, що нехтує людей, яких можна об'єднати поняттям «натовп» - безвольних, що опустилися і вічно незадоволених бюлетенів. Ненависники його властолюбці використовують настільки відверті висловлювання та провокують страх і ненависть простого люду, підбурюючи їх добитися вигнання великого полководця з Риму.

Роль Кориолана в однойменній картині виконує титулований британський актор Рейф Файнс. Багато фільмів без реєстрації онлайн з його участю вільні для перегляду в даний час. Файнс був двічі номінований на «Оскар», і глядачі чудово пам'ятають його за картинами «Відданий садівник», «Смак сонячного світла» і «Список Шиндлера».

Незважаючи на вмовляння улюбленої матері Волумніі, дружини Віргілій і малолітнього сина, Коріолан відмовляється вибачатися перед простим людом, і його виганяють з Риму, забувши всі його військові заслуги.

Роль матері Кориолана, Волумніі, неперевершено виконала британська актриса Ванесса Редгрейв. Її фільмографія більш ніж обширна, і багато хто, хто подивився фільми без реєстрації онлайн , без праці пригадають її за ролями закоханої міс Бентлі в картині «Місяць у Озера », ролі Макс в стрічці« Місія нездійсненна », образу Граціелли Лучано в кримінальній драмі« Хрещена мати »і багатьом іншим фільмам.

Образ дружини Віргілій блискуче виконала красуня Джессіка Честейн, чия акторська кар'єра впевнено набирає обертів. Глядачам вона знайома по картинах «Прислуга», «Розплата» і новинці кіно 2012 року «Мета номер один», у якій зіграла роль головної героїні, Майї. Всі, хто зібрався дивитися фільми онлайн історичні, оцінять дивовижно підібраний акторський склад, який виявився здатний блискуче розкрити настільки неординарний режисерський задум. Загалом, картина справляє незабутнє враження. Рейф Файнс вдалося перенести в цю кінотеатрального постановку навіть стилістику комп'ютерних кровожерливих стрілялок, при цьому не опошлив слог геніального Шекспіра.

Відчуваючи себе ображеним, засліплений жадобою помсти Коріолан переходить в стан ворога - Тала Авфідія, роль якого виконує красень Джерард Батлер, знайомий кіноглядачам за фільмами «300 спартанців», «Геймер», «Привид опери» і «Законослухняний громадянин». Разом з ним Коріолан відправляється в похід на Рим. Закінчення цього неординарного фільму цілком і повністю відповідає Шекспіру.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа жилья в Одессе
Продажа жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті