Головна » Статті » День учителя 2012 - підводимо підсумки

День учителя 2012 - підводимо підсумки

День учителя 2012 - підводимо підсумки

Кілька днів тому Україна відмітила міжнародний день учителя. Це свято знову притягнуло увагу до працівників соціальної сфери - умов їх праці і його оплати. Ні для кого не секрет, що новини з цих питань часто викликають хвилі обурень, хоча своєю метою ставлять абсолютно протилежне настрій учителів різних категорій.

3 жовтня 2012 року прем'єр-міністр України заявив про плани збільшення заробітній плани працівникам освітньої сфери до 3.5 тисяч гривен. При цьому була приведена статистика, що стверджує про збільшення середньої заробітної плати учителів першій категорії на 1.2 тисяч гривен в порівнянні з 2009 роком. На даний момент середньостатистична зарплата викладача першої категорії складає 3 тисячі гривен.

Обіцянки про підвищення заробітної плати працівникам освітньої сфери також поступали безпосередньо від глави держави - президента Віктора Януковича. Проте, президент був значно менш точний у своїх обіцянках, і ні про які цифри не говорив.

Раніше міністр освіти зробив заяву про відсутність затримок по виплатах зарплат учителям по усій території України. На зустрічні питання про прецеденти затримки заробітної плати викладачам у Львівській області Дмитро Табачник відповів перенесенням відповідальності на місцеву владу. Міністр також висловив твердження про повну комплектацію усіх українських шкіл викладацькими складами, що викликає не менше сумнівів і додаткових питань, ніж попередня заява.

Незважаючи на постійно рекламовані політичними діячами якісні поліпшення умов праці і заробітної плати учителів, питання соціальної захищеності і матеріального достатку працівників цієї сфери залишається під великим знаком питання. Як і раніше, переважна більшість учителів - це самовіддані ентузіасти, яким насилу вдається виживати на існуючу зарплату, а молоде покоління все так само слабо все так само слабо мотивовано до роботи в соціальній сфері, значення якої неможливо переоцінити.

Обговорюючи новини дня у освітній сфері не можна не згадати і про демографічний чинник: в 2012 році кількість першокласників збільшилася на 6.7% порівнянню з попереднім роком, і склало 431 тисяча дітей.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Жилье в Одессе
Жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті