Головна » Статті » Стратегія успішного вступу до ВУЗу

Стратегія успішного вступу до ВУЗу

Стратегія успішного вступу до ВУЗу

Головне правило успішного вступу до ВУЗу - це як мінімум за рік чітко визначитися з факультетом, спеціальністю і учбовим закладом. Тому чим раніше ви визначитеся - тим краще, і більше шансів на вступ у вас з'явиться. Крім того, бажано наперед дізнатися всі тонкощі вступу до вибраного вами ВУЗу, по яких предметах необхідно складати іспити і яким способом: співбесіда, тестування або все ж таки іспит. Впродовж всього року вам доведеться посилено вивчати всі ці предмети. Важливо дізнатися чи надаються вам які-небудь пільги під час вступу. Адже завдяки ним ви можете, наприклад, скласти всього один іспит замість декількох.

Пільги надаються тим, хто закінчив школу із золотою медаллю, інвалідам, сиротам, жителям сіл, особам, що проживають в зоні з підвищеною радіацією і т.д. Під час вступу до державного учбового закладу при певних категоріях пільг у вас може бути право на безкоштовну основу навчання. Слід звернутися в приймальну комісію Вузу і дізнатися кількість бюджетних місць на вашу спеціальність, а також шанси на ваш успішний вступ. Як правило, в приймальній комісії видають програмку по всіх предметах, які належить здавати. У ній вказані чіткі питання і теми, які ви повинні знати і які можуть бути на іспитах.

Звертатися за програмкою можна і за рік до вступу. Вірогідність того, що перелік тем і питань поміняється дуже низька. Отже, наступного року список буде тим же. Крім того, в програмці ви знайдете необхідну для підготовки літературу. Варто відзначити, що в останній рік навчання вчителя часто організовують факультативні заняття по деяких предметах. В основному вони проводяться один раз в тиждень. Такі курси дуже рекомендується відвідувати, оскільки на них закріплюється шкільна програма і дається новий матеріал, корисний для вступу до ВУЗу. Таким чином, додаткові знання істотно збільшать ваші шанси на вступ.

Останніми роками більшість українських учбових закладів зараховують складання іспитів за підсумками ЄГІ (Єдиного Державного Іспиту). Важливо пройти попередній такий іспит, щоб оцінити особистий рівень підготовки і власні сили. Не варто лінуватися. Також не варто гнатися за престижністю при виборі факультету. Адже на потрібні спеціальності величезний попит, і на одне місце іноді претендують відразу більше 10 чоловік. Тому постарайтеся реально оцінити свої здібності і шанси. Може краще піти на ідентичну спеціальність, але в менш "крутий" ВУЗ?

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жилье в Одессе
Цены на жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті