Головна » Статті » Модний тренд: сам в себе інвестор

Модний тренд: сам в себе інвестор

Модний тренд: сам в себе інвестор

Європейські бізнес школи відзначають помітне зростання числа що бажають поліпшити свій освітній потенціал. Криза не могла не відбитися на ринку праці і європейці в даний момент роблять «інвестиції в себе», розраховуючи окупити їх в недалекому майбутньому. Так, в ЗМІ промайнула інформація, що Гарвард набирає останнім часом рекорд великі групи аппликантов на здобуття міри МВА, і, швидше за все, головною причиною цього явища стали кризисні явища в економіці. Люди сталі менш завантажені роботою і вільнішими, що дало їм можливість інвестувати свої гроші, сили і час в підвищення освітнього рівня. Це робить їх більш конкурентоздатними на кадровому ринку. Тому, сплеск інтересу, в основному, спостерігається до довгострокових освітніх програм.

Тенденція здійснювати управління капіталом таким чином, аби вкладати гроші в себе, в даний час дуже актуальна, але відноситися, перш за все, до економічно високорозвинених країн. Втім, як вважають експерти, схожі тенденції знайдуть своє місце і на пострадянському просторі - в Росії, Україні, Білорусії. Просто в цих країнах ринок бізнес освіти повинен ще пройти через відповідні зміни і трансформації.

Проте, перетворення - доля не лише бізнес утворення країн колишнього СРСР. У Західній Європі теж зайнялися модернізацією повчальних програм. Все бізнес школи прагнуть сьогодні поліпшити структуру своїх освітніх продуктів з метою їх більшої відповідності вимогам сучасного бізнесу. Програми починають набувати більш прикладного характеру.

Зокрема, гуру менеджменту Генрі Мінцберг відзначає, що бізнес освіті не дістає інтегрованості з реальним бізнесом і необхідно долати фрагментарність в предметах, які викладаються на курсах МВА. Унаслідок чого бізнес школам слід представляти свої бізнес освітні програми як єдині інтегровані системи і курси. В області короткострокових і середньострокових продуктів фактично з'являтимуться нові напрями.

Втім, експерти визнають, що бізнес освіта не може бути панацеєю від кризи і єдиною можливістю порятунку економіки. Воно, швидше, нова можливість, по типу Форекс, яка надається людині на ринку праці, а ось буде в нее  реалізація чи ні - це вже другой  питання.

Додаткові можливості, які отримує випускник програми бізнес освіти МВА на ринку, можна визнати якщо не імунітетом до кризисних явищ, то позитивною інвестицією в самого себе, вважають експерти. До додаткових можливостей бізнес освіти можна віднести нові проекти, для яких слухач вже досить підготовлений, нові можливості по розвитку бізнесу, які для новоспеченого випускника стають видимими, нові бізнес знайомства в особі своїх «однокласників». У часи, коли інші інвестиції або не так ефективні, як хотілося б, або відмовляють, бізнес освіта може стати досить привабливим варіантом.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Проблема правильного вибору життєвого шляху
На заході вже дуже давно звернули увагу на проблему працевлаштування школярів і випускників вузів. Адже діти ростуть все швидше і швидше, і вже самі компанії-роботодавці зацікавлені в тому, щоб роздобути у свій штат перспективних, молодих і талановитих співробітників. Успішні світові компанії проводять дуже креативні рекламні акції для того, щоб залучити у свої компанії молодих фахівців. Треба відзначити, що дуже багато хто з них виявляють вражаючу кмітливість у своїй боротьбі за кращі уми.

Переклад з японської - найважчої мови в світі
Японських перекладів потребують багато фірм і компанії, адже Японія давно і міцно займає лідируючі позиції найсучасніших технологій і наукових досягненнь. Все це робить роботу лінгвіста з японської мови добре оплачуваною.

Всі статті