Головна » Статті » Фотокнига про школу

Фотокнига про школу

Цього року буде рівно десять років з дня мого закінчення школи. Напевно буде зустріч випускників, де збереться весь клас. Швидше за все, кожен розповість трохи про себе, ким працює, як з сім'єю, і вже точно згадаємо школу, контрольні, пагони з уроків і багато іншого. Як би не складалася життя, ми завжди згадуємо школу, що не цінували це добрий час і посміхаємося, згадуючи шкільні проблеми.

Ми вели випускні альбоми, куди вкладали фотографії з кожної поїздки, заходи або події з життя класу. Класна керівниця змушувала нас писати короткі описи до кожної події, нам же це, природно, не подобалося. Фотоальбом був великим і товстим. У нього були спеціальні клейкі листи, куди вкладалися фотографії, а потім це все заклеюють зверху плівкою. До випуску, у класу зібрався цілий архів за всі 4 роки старшої школи.

В інституті я часто згадував цей альбом. Кілька разів ходив до школи, переглядав його, перегортав. Ностальгія. Одного разу я вирішив його відсканувати, що і зробив, а потім про фотоальбом на час забулося.

 

І ось недавно, цілком випадково, натрапив на таку цікаву штуку, як фотокнига. Там фотографії друкуються на сторінках, іншими словами без вкладання їх в кишеньки. Порився по сайтах, подивився. Дик наш шкільний альбом - це ж прообраз сучасної фотокниги. Ми ж тоді знімки теж не в кишеньки вставляли, а так виходило, як ніби вони були «врослі» в сторінки. Без вагань було вирішено відродити шкільний альбом.

Трохи подлубавшись в інтернеті, почитавши відгуки, вирішив скористатися послугами Цифролаб. Порівняно не дорого, відмінні роботи і доступно пояснюється, як створити фотокнигу. Завантаживши з сайту програму, повний ентузіазму, сів за роботу. Поки розбирався, тричі перехрестився, що витратив раніше багато часу, зате відсканував альбом у хорошому дозволі. В іншому випадку вийшла б кака, а не фотокнига.

Програма виявилася досить простою, але з величезним функціоналом. Не хотілося просто накидати фоток і роздрукувати їх «аби було». Тому спочатку довго «курив» ​​інструкцію, потім пробував всі функції і опції. Поспішати не куда, часу вагон, більше того, все робилося для себе. Правда я ніяк не міг вибрати, який тип фотокниги мені краще підходить, довелося звернутися до Цифролаб за порадою. Прислали розгорнуту відповідь, чим хороші ті чи інші книги. Пам'ятаючи, яким товстим був наш альбом, вирішив замовити тонкий слімбук, щоб порівняти два обсягу однієї інформації, побачити прогрес на обличчя, так би мовити.

Погравши з фотографіями, підписами, оформленням і привівши книгу на щось схоже на шкільний альбом, відправив її на друк. Сподобалося, що макет можна відправляти прямо з програми, а не треба слати поштою, завантажувати на обмінники і т.д. Більше того, макет зберігається і книгу можна буде надрукувати потім ще раз.

 

Зі мною зв'язалися, уточнили замовлення і після підтвердження відправили на друк. Десь через тиждень, її відправили поштою (мені так було зручніше, ніж кур'єром) і отримував я замовлення післяплатою. Фотокнига вийшла просто офігенно! Колір обкладинки підібрали майже в тон тієї, що була в школі. Може це стандартні кольори, але враження просто шик. Прям голос з минулого! Книга тонюсенькая, в порівнянні з тими кілограмами, що були в школі. Все чітко, красиво, коротше, я в захваті. Тепер буде чим похвалитися на зустрічі випускників. Якщо захочуть собі - можна замовити знову. Особливо, якщо врахувати, що Цифролаб проводить різні конкурси та знижки, думаю, що ще кілька реінкарнацій шкільного альбому побачать світ.

Я давно не друкував фотографії, але з фотокнигою звичні альбоми отримують нове життя. Спробуйте самі і я впевнений, що вам сподобається.

Відгук написав: Єгор Гудков

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Стоимость жилья в Одессе
Стоимость жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті