Головна » Статті » Головні міфи про мікронавушники

Головні міфи про мікронавушники

Міф перший: дорожнеча і нерентабельність

Головною причиною, по якій студенти відмовляються від покупки мікронавушника, є його дорожнеча. Багато з них упевнені, що 300 доларів, витрачених на мікронаушнік, краще заплатити викладачам за позитивні оцінки з предметів. Але в більшості випадків питання здачі сесії у ВУЗі коштує дорожче зазначеної суми.

Діапазон тарифів на «купівлю» модулів, контрольних, курсових, іспитів досить широкий, починаючи з пари доларів за пляшку в разі домовленості з невередливим лаборантом, і закінчуючи тисячею тих же грошових знаків при здачі державного іспиту. Неважко підрахувати, що мікронаушнік, куплений лише з метою складання державного іспиту дозволить істотно заощадити гроші. Максимальна ціна мікронавушника - 500 доларів, можна переконається зайшовши сюди. Природно, при підготовці до державних іспитів готуються навіть двієчники, але підстрахуватися хочуть навіть відмінники.

Не беручи до уваги здачу державних іспитів, можна підрахувати витрати на звичайні сесії протягом усього навчання. Студенту належить вчитися в середньому 5 років, здаючи за цей час близько 8 іспитів на рік, 6 заліків і пару десятків курсових-контрольних-модулів, тобто за рік студенту належить 14 серйозних випробувань і 20 незначних. За скромними підрахунками іспит може обійтися приблизно в 50 доларів, а залік в 30, тобто 580 доларів на рік. Безумовно, не за всі іспити чи заліки доводиться платити, тому цю суму можна скоротити в три рази, залишивши лише третина на здачу «платних» предметів, і враховуючи ще оплату за різні дрібні здачі. У середньому в рік ці витрати складуть близько 200 доларів, а за п'ять років - 1000. Корисно буде згадати ще той факт, що не всі викладачі беруть плату за свої послуги безпосередньо від студентів, адже це є протизаконним. Тому часто студентам доводиться шукати так званих «ходоків», вирішальних це питання і Стягувати за свої послуги певну комісію від 30 до 100%. Якщо до підрахованої річній сумі додати витрати на допомогу самого скромного посередника, то річна сума цих витрат складе 260 доларів. Ціна найдешевшого навушника - 160 доларів. Не потрібні особливі розрахунки, щоб відчути різницю між витратами - найдешевший комплект обладнання з мікронавушників може окупитися в перший рік навчання. У разі ж купівлі одного девайса на двох - в першу сесію.

Можливо, таке «чаклунство» може викликати іронію і недовіру в тому, що університетських поборів можливо уникнути. Тим не менш, це так.

Міф другий: наявність двох або декількох мікронавушників в одному приміщенні створює їм перешкоди.

Інформацію про навушники студенти часто отримують від своїх учнів друзів, що встигли обзавестися цим пристроєм мініатюрного розміру, і здача сесії у них вже не вимагає хабарів викладачам. Вони демонструють свої радіопристрої, можуть проінструктувати щодо користування ними та коли для покупки мікронавушників залишається лише вибрати бажану модель, починаються сумніви. Робота всіх моделей мікронавушників на одній радіочастоті і за однаковим принципом змушує думати, що кілька працюючих комплектів в одному приміщенні не дозволять працювати ще одному.

Це дуже поширена помилка і довести протилежне дуже легко на прикладі комплекту з мікронавушники на базі Bluetooth, де бездротове з'єднання здійснюється двічі.

Спочатку створюється зв'язок мобільного телефону з Bluetooth-модулем, для якої вводиться PIN-код. Введення цього коду закріплює зв'язок Bluetooth з телефоном, виключаючи передачу телефоном сигналу інший гарнітурі і прийняття модулем мови від іншого телефону. Bluetooth-сигнали одного обладнання, не здатні створювати перешкоди, іншим мобільним телефонам навіть за наявності в одному приміщенні безлічі пристроїв Bluetooth. Як приклад можна привести роботу співробітників у великих офісах, де Bluetooth-пристроями можуть вільно користуватися кілька десятків людина, не відчуваючи при цьому ніяких незручностей з приводу зв'язку.

Другий етап зв'язку - зв'язок «індуктивна петля - мікронаушнік» Дану петлю одягають на шию не просто так. У випромінюваного нею сигналу дуже слабка потужність, здатна поширяться не більше, ніж на 20 см. Це відстань є достатньою для передачі мови від області шиї до вушної раковини. При відсунення петлі від навушника на відстань, що перевищує встановлене, мова перестає бути чутною. Таким чином, індуктивна петля на шиї людини, навіть близько сидячого біля іншого не має жодного впливу на звучання міні-навушника останнього. Сигнали просто не можуть доходити, тому кожен отримує інформацію лише від власної індуктивної петлі.

Те ж стосується комплектів на базі провідної гарнітури Hands Free при наявності Bluetooth-модуля. Зв'язок індуктивної петлі з телефоном відбувається за допомогою дроту, а, як відомо, при проводового зв'язку перешкод і впливу зовнішніх шумів не виникає. Передача сигналу від індуктивної петлі до мікронавушники, відбувається також у межах 15-20 см.

Співробітники нашого магазину можуть поділитися особистим досвідом випробування мікронавушників при здачі іспитів в невеликому приміщенні з одночасною роботою декількох приладів. Результатом у всіх є оцінка «відмінно» у заліковці.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Головні міфи про мікронавушники
Головною причиною, по якій студенти відмовляються від покупки мікронавушника, є його дорожнеча. Багато з них упевнені, що 300 доларів, витрачених на мікронаушнік, краще заплатити викладачам за позитивні оцінки з предметів.

Чому діти масово хворіють в навчальних закладах?
Кожне навчальне приміщення має бути обладнане відповідними системами опалення, кондиціювання та вентиляції. Але на жаль, не зважаючи на всі норми, це можна побачити лише у приватних закладах, і то не завжди.

Всі статті